LT News - шаблон joomla Оригами
19 травня

Студенти-філологи відвідали Лебединський монастир

Студенти-першокурсники разом із викладачами ННІУФСК  відвідали Лебединський монастир.Організаторами поїздки стали доценти  кафедри українського мовознавства і прикладної лінгвістикиКочерга Галина Василівна та Ярмоленко Галина Анатоліївна.

Поїздка відбулася в межах дисципліни «Старослов’янська мова», а головною метою екскурсії сталоактивне залучення студентів до заходів Тижня науки, який щороку організовується в Черкаському національному університеті ім.Богдана Хмельницького.

Ярмоленко Галина Анатолівна ознайомила студентів із  твором М. Старицького «Лебединський монастир». Викладач наголосила, що певний час тут жив та творив  Тарас Шевченко й один з уривків своєї поеми «Гайдамаки» митець присвятивцьому місцю.

Студенти почерпнули для себе багато цікавого, дізналися певні релігійні аспекти, зокрема, про життя преподобного сповідника Авакума, життєві шляхи святих та значення деяких ікон.

Настоятелі монастиря привітно зустріли гостей, ознайомили їх із територією Лебединського  монастиря, на якій знаходяться Миколаївськата Вознесенська церкви. Також кожен охочий мав змогу вмитися цілющою водою, а найсміливіші  навіть  скупалися в джерелі, яке  знаходитьсяпоблизу.

   Поділилася враженнями від  екскурсії Лада Макаревич, студентка 1-А курсу: «Поїздка дуже цікава, ми почули справжні життєві історії, які змусили замислитися над певними речами. Ані хвилини не шкодую, що вирішила відвідати монастир. Щиро вдячна викладачам, які організували для нас  таку подорож. Сподіваюся знову  відвідати це місце, але вже зі своєю родиною».

Цап Уляна,1-А

Фото автора

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)