LT News - шаблон joomla Оригами
01 травня

Методист із багаторічним стажем роботи розповіла студентам-філологам секрети методики викладання української літератури

Студенти-філологи 3 курсу прослухали лекцію Ольги Іванівни Месеврі, методиста з багаторічним стажем роботи. Зустріч організувала викладач кафедри української літератури та компаративістики Рейдало Віталіна Станіславівна.

Розпочала зустріч Ольга Іванівна з розповіді про свій професійний шлях:

«Учителькою стати я не збиралася, хоча й любила читати. Мріяла бути журналістом, але не склалося. Та знаєте, я не шкодую, бо все, що робиться – на краще. Я вступила до університету, аби краще знати літературу. Книжка для мене – це те, що можна розгорнути, до чого можна доторкнутися або просто пригорнути».

IMG 2106

Розповіла методист і про свої трудові будні: «Я 9 років працювала в дитячому садочку, завдяки чому навчилася певної методики, яка мені знадобилася в майбутньому, адже всіх своїх учнів я називала чи то Оленкою, чи то Сашунею. Згодом 13 років викладала в професійно-технічному училищі, а після того стала методистом».

Ольга Іванівна розповіла студентам, як правильно будувати урок, чого не варто робити й що, навпаки, допоможе в кращому засвоєнні знань учнями. Також вона дала поради майбутнім учителям, які допоможуть їм у подальшій роботі.

«Щоб викладати, насамперед треба мати моральність», – звертається пані Ольга до студентів уже як до колег.

IMG 2262

Гостя щиро ділилася професійним досвідом, давала поради щодо проведення уроків і розповідала випадки з життя. А студенти, у свою чергу, уважно слухали, ставили запитання та конспектували важливі поради.

Валентина Бабенко, 1 Ж-1

Фото Вікторії Дзеціни, 1-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)