LT News - шаблон joomla Оригами
27 лютого

Філологи-другокурсники «несуть» свято Масниці на Схід

Останній тиждень лютого Україна святкує Масницю, яка символізує собою закінчення зими. Із ініціативою привітати з цим святом наших захисників у зоні АТО виступила кафедра української літератури та компаративістики разом із 2-А та 2-Б курсом. Організували збір гуманітарної допомоги куратори груп Ткалич Інна Василівна та Корецька Марина Вікторівна.

Студенти-філологи принесли чималу кількість пакунків із різноманітними смаколиками. Серед них: варення, мед, згущене молоко й вершки, халва, фрукти, печиво, домашня випічка та символ свята – млинці.

«Я вкладала свою душу та любов, коли готувала страви. Так хочеться, щоб і там, на Сході, хлопці відчули турботу, посмакувавши домашньою їжею», –  поділилася думками Юлія Снісаренко, філолог-другокурсниця. 

fM2MrhZ wi0

 

Бажаємо успіхів ННІ УФСК у добрих справах! Сподіваємося, що наші герої, попри події на Сході, все ж таки  відчують прихід весни завдяки запашним стравам юних господинь. Нехай разом зі снігом розтануть усі незгоди!

Нагадаємо, що до акції можуть також долучитися всі охочі, принісши свої смаколики до Храму св. рівноапостольних Кирила і Мефодія, а вже звідти гуманітарна допомога попрямує до наших захисників.

Анна ТИХА, 1-Р

Фото Руслана КРИЖАНІВСЬКОГО, 1-Р

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)