LT News - шаблон joomla Оригами

Завгородня Лариса Віталіївна

завідувач кафедри, кандидат філологічних наук, доцент

У 1998 році закінчила Черкаський державний  університет імкні Богдана Хмельницького за спеціальністю "Українська мова і література та зарубіжна література".

Протягом 1999–2002 рр. навчалася в аспірантурі при Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. З 2002 року працює в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького на кафедрі засобів масової комунікації. 2003 року захистила кандидатську дисертацію „Стереотипи породження та сприймання журналістського твору”. 2004 року очолила кафедру засобів масової комунікації. З 2006 року – завідувач кафедри видавничої справи, редагування і теорії інформації. 2006 року присвоєно вчене звання доцента кафедри видавничої справи, редагування і теорії інформації.
 Проблематика наукових досліджень: текстознавство, журналістикознавство.
 Л. В. Завгородня є редактором збірника студентських наукових робіт  „Медіадослідження”, громадсько-політичного журналу „Черкащина”.
 Автор навчальних посібників „Текстознавство” (2009 р.), „Основи літературного редагування та коректури” (2010 р.), „Інформація і менеджмент” (2013 р.) та чисельних статей у фахових наукових виданнях з проблем журналістикознавство та видавничої справи.
 
Роботу Л. Завгородньої було відзначено грамотою Черкаської районної ради