LT News - шаблон joomla Оригами

Марценішко Вікторія Олександрівна

викладач

Марценішко Вікторія Олександрівна народилася 22 серпня 1978 року. У 1995 році закінчила середню загальноосвітню школу №10 м. Сміли Черкаської області. Навчалася у Черкаському державному університеті імені Богдана Хмельницького (1995 – 2001), отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Українська мова та література» і здобула кваліфікацію магістра філології, викладача української мови і літератури. Із 2001 року працює викладачем на кафедрі української літератури та компаративістики. 2004 – 2007 роки – навчання в аспірантурі при кафедрі української літератури та компаративістики. Завершила кандидатську дисертацію на тему «Трилогія «Богдан Хмельницький» Михайла Старицького і роман «Вогнем і мечем» Генріка Сенкевича: типологічні паралелі», напрям підготовки 10.01.05 – компаративістика.

Викладає навчальні дисципліни «Історія зарубіжної літератури (ХVІІ – ХVІІІ ст.)», «Історія зарубіжної літератури (ХХ ст.)», «Історія зарубіжної літератури Середніх віків та Відродження», «Міфологія». За цей час уклала навчально-методичні комплекси з названих дисциплін, частину з них надруковано.

Автор 70 наукових публікацій з історії української та зарубіжної літератури, навчально-методичного посібника з української літератури для слухачів підготовчих курсів (2012).