LT News - шаблон joomla Оригами

Щербина Тетяна Василівна

 кандидат філологічних наук, доцент

Народилася 2 березня 1972 року в с. Журавка Шполянського р-ну Черкаської обл. Після закінчення навчання в Корсунь-Шевченківському педагогічному училищі за спеціальністю „Вчитель початкових класів” вступила до Черкаського педагогічного інституту ім. Богдана Хмельницького. У 1996 році закінчила Черкаський державний університет ім. Б. Хмельницького, здобувши спеціальність „Вчитель української мови та літератури”. З 1996 року по 2000 рік працювала на посаді асистента кафедри українського мовознавства Черкаського державного університету ім. Богдана Хмельницького та вчителя української мови і літератури в Черкаській спеціалізованій школі № 17.

У 2003 році закінчила навчання в аспірантурі й захистила дисертацію в спеціалізованій вченій раді Д 26.173.01 при Інституті української мови НАН України за спеціальністю 10.02.01 – українська мова. Кандидат філологічних наук із 12 травня 2004 року.

З 01. 09. 2006 р. до цього часу – доцент кафедри українського мовознавства і прикладної лінгвістики Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького.

Автор 37 наукових публікацій. Основні з них – „Ареалогія середньонаддніпрянсько-степового порубіжжя”, „Середньонаддніпрянський діалект (аналітико-бібліографічний огляд)” (у співавторстві з Г. І. Мартиновою, Т. М. Тищенко), „Українська діалектологія”(у співавторстві з Г. І. Мартиновою).