LT News - шаблон joomla Оригами
22 березня

Працівники радіо «Рось» надихнули редакторів-першокурсників здійснювати мрії

Днями студенти спеціальності «Видавнича справа та редагування» завітали з навчальною екскурсією на радіо «Рось», яку організувала заступник директора з виховної роботи Людмила Солодка. Молодь мала змогу ближче познайомитися з робочою атмосферою радіо, її творчими та технічними особливостями. Захід провела одна з працівників радіо диктор Галина Рибак.

Також під час екскурсії Анна Іщенко, студентка 4-В курсу ННІ УФСК, яка працює журналістом на «Росі», супроводжувала студентів, доповнюючи розповіді екскурсовода своїми коментарями. Це допомогло молоді виокремити переваги та недоліки роботи на радіо.

«Тут зі студента намагаються «виліпити» професіонала, навчають усьому, що знають. Юна особистість у такій атмосфері відчуває прилив натхнення й сил, підтримку з боку інших, здатна розвиватися й самовдосконалюватися», – зазначає молода журналістка.

Першокурсники відвідали кабінет редакторів, у якому здійснюється опрацювання тексту для подальшої трансляції в ефірі. «Ви самі собі режисер: їздите на події, створюєте текст повідомлення, самостійно записуєте сюжет. Це місце для творчих особистостей, які люблять свободу думки», – зазначає головний редактор Альона Кецман.

Побували студенти й у центральній апаратній та монтажній студії, де здійснюється обробка звукозапису: заглушують зайві шуми, змінюють висоту тону, накладають фільтри тощо. «Потрібно мати гарний слух, щоб більш-менш об'єктивно корегувати записи. Гадаю, що мені як музиканту цей вид діяльності підійшов би», – ділиться думками Кристина Пясецька студентка 1-Р курсу.

Майбутнім редакторам вдалося також поспілкуватися з диктором, ведучою програм на радіо Ольгою Троценко. Працівниця розповіла про можливості, які надає телерадіокомпанія «Рось»: «Студенти можуть почути себе, проаналізувати свій голос, а я у свою чергу допоможу виправити помилки, навчу керувати тембром, інтонацією».

Тепла та дружня атмосфера, яка панувала під час спілкування з працівниками радіо «Рось», надзвичайно сподобалася першокурсникам. «Приходьте до нас на практику, адже ми раді навчити кожного! Навіть не маючи особливого таланту, можна працювати на радіо: головним засобом досягнення мрії є праця, – порадила Галина Рибак і, жартуючи, додала, – а ми феї, які допоможемо у здійсненні мрій!»

 Анна ТИХА, 1-Р

Оцініть матеріал!
(3 голосів)