LT News - шаблон joomla Оригами
11 березня

Редактори-першокурсники завітали до обласної бібліотеки ім. В. Симоненка

Редактори першого курсу Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького відвідали Черкаську обласну бібліотеку ім. Василя Симоненка. Захід організувала доцент кафедри видавничої справи та редагування Фіть Людмила Володимирівна.

Студентів зустріла заступник відділу читальної зали Катерина Вербівська. Працівниця розповіла, що бібліотека ім. В. Симоненка є методичним центром не лише міста, а й області: «Існує вислів: «Усі дороги ведуть до Риму». У Черкаській області з італійською столицею ототожнюють нашу бібліотеку. Усі дороги ведуть до нас: за книгами, за інформацією, за реалізацією себе як творчої особистості та просто за гарним настроєм».

                                                                    фото1

Під час екскурсії студенти довідалися, що у зв’язку з ситуацією на Донбасі бібліотека відмовилася від російськомовних видань, натомість в асортименті є 3000 публікацій іноземними мовами. Наприклад, англійською, німецькою, французькою, івритом, іспанською, польською та італійською.

Майбутні редактори дізналися про нові послуги бібліотеки, а саме: нічний абонемент (дозволяється брати книгу лише на ніч), самостійний пошук книги в каталозі, можливість побувати на літературних вечорах, майстер-класах, виставках книг за тематикою тощо.

Продовжила цікаву екскурсію заступник відділу, що відповідає за каталоги, Оксана Забєліна. Вона розповіла про три способи пошуку книг у каталозі: алфавітний (за назвою та прізвищем автора), краєзнавчий (систематична картотека статей), систематичний (за темами).

                                                                              фото2

Далі студенти захоплено розглядали відділ абонементів. Його завідувачем є Валентина Боголій, яка пояснила принцип будови відділу, порядок оформлення книг.

Наостанок про особливості інтер’єру бібліотеки розповіла екскурсовод Марина Чеперис. Як виявилося, багато закордонних художників працювали над оформленням цього приміщення, а саме: Альберт та Неоніла Нєдосєко,

Петро Волощук та інші. «Саме наш відділ може реалізувати вас як митця за допомогою творчої виставки», - запевняє Марина Чеперис.

Після зустрічі студенти жваво обговорювали, яку книгу читатимуть наступною та які майстер-класи відвідають.

Анна ГОРОБЕЦЬ, 1-Р

Фото Руслана КРИЖАНІВСЬКОГО, 1-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)