LT News - шаблон joomla Оригами
13 лютого

Екскурсія до прес-служби Черкаської ОДА. Інший бік барикад

Редактори першого курсу Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького після закінчення канікул завітали до прес-центру Черкаської обласної державної адміністрації. Захід  організувала заступник директора ННІ УФСК із виховної роботи Солодка Людмила Іванівна.

Студенти-першокурсники, увійшовши до приміщення ОДА, одразу відчули політичну атмосферу.  Тієї ж миті вони налаштувалися на конструктивний  діалог із працівниками прес-служби. Прямуючи владними коридорами до прес-центру, студенти звернули увагу на красиві картини й деталі інтер’єру, які асоціювалися у них із різними документальними фільмами про політику.

Делегацію з університету зустріли  працівники прес-служби ОДА на чолі з Вікторією Курченко, прес-секретарем голови Черкаської обласної державної адміністрації Юрія Ткаченка.  Пані Вікторія з радістю розповіла про структуру та роботу прес-служби.

16602598 1788907278101092 389545934385137842 n

У різних залах ОДА відчувалася атмосфера брифінгів, нарад і конференцій. Насамперед студентів зацікавили трибуни: ставши за них, можна було уявити, скільки засідань проводилося, скільки бачила саме ця зала, а зараз тут стоїш ти – студент першого курсу.

Усі студенти затамували подих, увійшовши до зали засідань депутатів ОДА. Велика стеля з красивою люстрою посередині нікого не залишила байдужими. Усе було так, як я собі уявляв із дитинства, захоплено розповів Максим Шевченко, студент 1-Р курсу.

Сповнені ініціативи першокурсники задавали безліч питань, а працівники прес-центру давали вичерпні відповіді.

На питання про відмінності в роботі журналіста й  працівника прес-служби Вікторія Курченко відповіла так: «Насправді ми знаходимося по різні боки барикад: медійно захищаємо тих, на кого працюємо, але водночас створюємо комфортні умови для роботи журналістів».

Як зазначила спеціаліст із діловодства прес-центру Людмила Павлідіс, праця прес-служби полягає у підтримці репутації державної адміністрації в регіоні. Треба турбуватися про інформаційну безпеку. Саме тому ми моніторимо місцеві ЗМІ щодо наявності неаргументованої критики. Якщо знаходимо таку інформацію у виданнях, швидко реагуємо, даючи коментарі, які спростовують ситуацію.

16649063 1788907481434405 2745050115326393294 n

Майбутніх редакторів екскурсія до стін Черкаської ОДА не залишила байдужими. Студентка Анна Тиха зауважує: «Екскурсія продемонструвала, що я зробила правильний вибір щодо професії, адже вона є важливішою, ніж здається. Я завжди хотіла робити щось більше для держави. Саме тому хотілося б проходити практику в прес-центрі ОДА, бо робота серйозна, потребує відповідальності та виваженості».

Після зустрічі  першокурсники зробили висновок, що журналісти й редактори потрібні майже в усіх сферах життя, а в політичній ще й відіграють важливу роль . Тому вони мають широкий спектр вибору майбутнього місця роботи.

Анна Горобець, 1-Р

Фото Руслана Крижанівського,  1-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)