LT News - шаблон joomla Оригами

Зустріч кандидата на посаду ректора Олександра Черевка зі студентами відбулася в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

Підготувати пакет потрібних документів («Перелік документів для вступу»)

Керівник навчально-методичного відділу Тетяна Запорожець дала детальні роз’яснення, що для здобувачів освіти означає послаблення карантину.

"Пишу вільно" – під таким гештегом вирішили провести блогерський марафон студенти-буккросери читацького клубу "Freebook" в соціальній мережі "Instagram".

«Багато хто говорить: "Я навчався у кращих! ". Але це не завжди правда. Мені пощастило більше — таки "торкнулася" генія», — пише в своєму інтерв’юз Василем Пахаренком для видання «Хочу» випускниця Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Отож, до вашої уваги — розмова з професором кафедри української літератури та компаративістики ННІ української філології та соціальних комунікацій Василем Пахаренком.

Проєкт «Кава з директором» продовжується в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. 

День вишиванки – відносно нове народне свято, яке покликане сприяти єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

21 травня

Колектив навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій щиро віншує відомого мовознавця, доктора філологічних наук, професора, завідувачку кафедри українського мовознавства і прикладної лінгвістики Ганну Іванівну Мартинову з нагоди славного ювілею.

VІІI Міжнародна наукова конференція «Лінгвалізація світу» відбулася в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького в онлайн-форматі 4-5 травня.