LT News - шаблон joomla Оригами

Студентські вибори проходили в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького протягом 16-17 жовтня. У перший день голосування студентська громада обирала очільника студентської ради університету, голів студентських рад навчально-наукових інститутів, факультетів і виборних членів, що представлятимуть інтереси свого ННІ та факультету в студентській раді університету.

Студенти та викладачі ННІ української філології та соціальних комунікацій долучилися до благодійної акції «Допоможи тваринам», метою якої є зібрати кошти для порятунку безпритульних тварин. Ініціатор заходу – благодійна організація «Життя».

Офіційне закриття Третього книжкового фестивалю відбулося в Черкасах.

Організаторами букфесту виступила команда МГО «Книжковий маестро» на чолі з Людмилою Фіть. Книжковий фестиваль стався за підтримки Українського культурного фонду, Черкаської облдержадміністрації, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, видавництва «Майстерня друку» Юлії Чабаненко, аграрної компанії «UKRAVIT», всеукраїнських і місцевих ЗМІ та інших.

Студенти інституту української філології та соціальних комунікацій допомагали на Книжковому фестивалі ІІІ у Черкасах протягом 11-13 жовтня. Майбутні видавці, рекламники, журналісти та філологи застосували свої професійні навички на практиці в ролі волонтерів.

Кафедра видавничої справи, редагування і теорії інформації організувала і провела дискусійну панель «Видавничий бізнес: національний та регіональний виміри». Захід відбувся в межах Третього книжкового фестивалю. Учасниками були представники харківського видавництва «Школа», вінницького видавництва «Дім Химер» та інших регіональних видавництв, а також викладачі та студенти ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Третій черкаський книжковий фестиваль «Перехрестя культур» організували в Черкасах. Офіційне відкриття фестивалю відбулося 11 жовтня в Черкаській обласній філармонії. Студенти та викладачі ННІ УФСК долучалися до організації події, а також відвідували культурні заходи.

Студенти ННІ української філології та соціальних комунікацій взяли участь у проєкті від Черкаського молодіжного ресурсного центру «Skills Lab: успішна кар'єра».

Традиційно відбувся ритуал посвяти в студенти. До університетської родини  першокурсники приєдналися сьомого жовтня в ННІ української філології та соціальних комунікаційОрганізаторами події стала студентська рада інституту.

Бібліотечна спільнота відсвяткувала Всеукраїнський день бібліотек 30 вересня. З нагоди цього свята співробітники наукової бібліотеки ім. М. Максимовича підготували низку заходів — так звані «Вересневі зустрічі в бібліотеці».

Майбутні видавці та медіаменеджери організували флешмоб та запросили містян на ІІІ Черкаський книжковий фестиваль. Захід відбувся 2 жовтня на площі біля Будинку торгівлі.