LT News - шаблон joomla Оригами
09 січня

Нагороду «The best volunteers award» вручили активістам ННІ УФСК

З нагоди Міжнародного дня волонтерів під час урочистої зустрічі були нагороджені небайдужі до соціальних проблем студенти. Свої відзнаки отримали й активісти ННІ УФСК – Анастасія Ямборська, Артем Новіков, Олександра Коміренко, Софія Макаренко та Юлія Марченко. Ініціатором заходу став Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр.

Про це повідомляє кореспондентка пресслужби ННІ УФСК.

Учасників дійства вітали: начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський та директорка Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру Олена Лісова.

— Щороку наша волонтерська родина поповнюється, і ми дуже раді бачити повний зал таких вмотивованих й активних людей, – зазначила Олена Лісова.

Під час зустрічі активісти мали змогу провести креативне знайомство: кожен представився та розповів про історію походження свого імені, а далі учасники створювали портрет ідеального волонтера.

Кульмінацією свята стало нагородження волонтерів премією 2019 року «The best volunteers award». Переможниця конкурсу, студентка 4-А курсу Софія Макаренко отримала статуетку-оскар, диплом про перемогу та термочашку.

IMG 2606

— Це було круте святкування! Дякую, що так старалися для нас! Я тішуся, що в Черкасах є волонтери, які вирішують чи поліпшують стан соціальних проблем, – поділилася враженнями дівчина.

Найпопулярнішою волонтеркою, за результатами онлайн-голосування, стала студентка 2-А курсу Олександра Коміренко:

— Я просто роблю те, що мені подобається: допомагаю людям, дізнаюся щось нове, знайомлюся з цікавими особистостями.

IMG 2491

Своїми цілями та досягненнями поділилась учасниця конкурсу, студентка 4-Ж курсу Анастасія Ямборська:

— Я волонтерю більшу частину свого свідомого життя. За цей час охопила всі можливі сфери роботи: допомагала онкохворим діткам, ветеранам війни, збирала кошти для тварин у притулках, а зараз працюю над культурним розвитком міста.

Про плани на майбутнє розповів студент 3-PR курсу, волонтер Артем Новіков:

— Волонтерство – це чудовий спосіб підвищити свої навички комунікації, лідерські якості, можливість знайти нових друзів та однодумців, об'єднатись і створити команду, з якою можна працювати над власними соціальними проєктами.

IMG 2497

Студентка 4-А курсу Юлія Марченко поринула у волонтерську діяльність разом з подругою.

— Софія показала мені, що волонтерство – це дуже цікаво. З дитинства я була небайдужою до долі тварин, мені хотілося врятувати їх усіх. Тож почувши про хороший проєкт, вирішила допомогти в його організації та проведенні, – поділилася своєю історією волонтерка.

Бажаємо удачі нашим активістам в усіх починаннях! І пам’ятаймо, що волонтерство – це поклик душі, а робити добрі справи задля інших – прекрасно.

Автор: Ліна Костенко, 1-ВБ

Фото: Молодіжний ресурсний центр

Оцініть матеріал!
(0 голосів)