LT News - шаблон joomla Оригами
28 листопада

Наталія Руденко: «Дух суперництва та бажання досягти нового рухає нас уперед»

Студенти інституту української філології та соціальних комунікацій перевірили свої професійні навички на університетському турі олімпіади з української мови та літератури 20 листопада. Ініціаторами заходу та водночас членами журі стали викладачі: катедри методики навчання, стилістики та культури української мови – Вікторія Руденко та Наталя Руденко, катедри українського мовознавства та прикладної лінгвістики – Ірина Савченко, катедри української літератури та компаративістики – Марина Корецька.

Про це повідомляє кореспондент пресслужби ННІ УФСК.

Ознайомити учасників з організаційними питаннями, а також надихнути власною поезією про мову вирішила кандидатка філологічних наук, доцентка Ірина Савченко.

До вітального слова приєдналася голова журі, кандидатка філологічних наук, доцентка Наталя Руденко. Викладачка побажала успіхів у написанні та постійного вдосконалення:

— Говорять, що дух суперництва та бажання досягти нового рухає нас уперед. Щиро бажаю вам успіху, нехай ваші здобутки будуть вагомими!

Олімпіада університетського туру містила в собі різноманітні вправи практичного й тестового характеру. Варто зауважити, що для студентів спеціальності «Середня освіта» було додаткове завдання.

— Ми підготували особливе завдання для майбутніх учителів українських шкіл. Диктант допоможе з’ясувати готовність студентів до вчительської діяльності, – зазначила кандидатка педагогічних наук, доцентка Вікторія Руденко.

Деякі студенти не вперше брали участь в університетському турі олімпіади з української мови та літератури.

— Сподобалося те, що олімпіада містить не лише завдання професійного характеру, але й творчого. Сподіваюся, результати мене порадують, – поділився враженнями студент 4-А курсу Дмитро Волошин.

Читайте також: «Лекція на природі»: майбутні видавці та медіаменеджери встановлювали фотопастки»

IMG 9894

IMG 9917

IMG 9929

IMG 9949

Автор: Уляна Цап, 4-А

Фото: Тетяна Завгородня, 3-PR

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)