LT News - шаблон joomla Оригами
22 листопада

Майбутні журналісти відвідали місцевий телеканал «ВІККА»

Студенти-третьокурсники спеціалізації «Журналістика» побували на екскурсії на базі практики – черкаському телеканалі «ВІККА» шостого листопада. Захід відбувся за ініціативи старшого викладача кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Світлани Коваль у межах вивчення курсу «Журналістський фах (телевізійна журналістика)».

Про це повідомляє кореспондентка пресслужби ННІ УФСК.

Головна редакторка телеканалу «ВІККА» Юлія Кропива розповіла про історію становлення та структуру телеканалу, про контентне наповнення ефіру, особливості продукування власних телепрограм і проєктів, а також про специфіку роботи телевізійників.

— Журналіст має не тільки знати, як написати текст, поводитися в кадрі, але й знайти героя для сюжету, вміти розговорити реципієнта, аби отримати необхідний синхрон для сюжету. Важливо бути стресостійким, оскільки не завжди люди охоче дають коментар медійникам, – зазначила Юлія Кропива.

20191105 142357

Викладачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Світлана Коваль поінформувала студентів, що задля покращення якості журналістської освіти університет активно налагоджує роботу зі стейкхолдерами.

— Екскурсія місцевим телеканалом корисна в межах вивчення навчального курсу. Також цей захід допоможе визначити вимоги до студентів, які ставлять роботодавці, та сприятиме розумінню того, якого спеціаліста ми випустимо після бакалаврату, щоб він був конкурентоспроможним на медіаринку, – додала Світлана Коваль.

Під час екскурсії студенти мали змогу попрацювати зі суфлером та начитати текст на камеру. Такий майстер-клас провела журналістка та ведуча «ВІККА-спорт» Вікторія Хамаза.

За словами студента Антона Тарана, йому дуже сподобалася екскурсія, особливо вразило технічне обладнання та дизайн студії.

— Приємно було побути в ролі ведучої. До цього не доводилося працювати із суфлером, але все вийшло з першого разу. Також хотілось би побувати і на всеукраїнських каналах та побачити їхні телестудії, – зауважила студентка 3-Ж курсу Анжеліка Музиченко.

Читайте також: «Нагородження переможців мовно-літературних конкурсів відбулося в ННІ УФСК»

20191106 080521

20191105 141422

Автор: Альона Войцеховська, 3-Ж

Фото: Світлана Коваль, викладачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій

Оцініть матеріал!
(0 голосів)