LT News - шаблон joomla Оригами
18 листопада

Ірина Філенко: «Головне правило для журналіста – ніколи не зупинятися в пошуку свого героя»

Журналістка телеканалу «UA: Черкаси», випускниця ЧНУ ім. Б. Хмельницького Ірина Філенко зустрілася з майбутніми журналістами в ННІ української філології та соціальних комунікацій 14 листопада. Подія відбулася за ініціативи Ольги Федоренко, кандидата філологічних наук, доцента кафедри журналістики, реклами та PR-технологій у межах курсу «Основи професійної комунікації».

Про це повідомляє кореспондентка пресслужби ННІ УФСК.

Журналістка розповіла студентам про особливості проведення інтерв’ю на радіо й телебаченні. Зокрема, медійниця порадила такі способи пошуку героїв для журналістського матеріалу:

  • Шукати героїв серед родичів, друзів, колег тощо.
  • Знайомитися з людьми на фестивалях і навчальних тренінгах – здійснювати нетворкінг, адже вони можуть стати в пригоді.
  • Спостерігати за роботою інших журналістів, це дасть можливість знайти цікаву людину і серед героїв своїх колег.

 MG 9851

— Головне правило для журналіста – ніколи не зупинятися в пошуку свого героя. Ви повинні бути готовими до того, що вам часто відмовлятимуть, але будьте наполегливими. Відмовився один – обов’язково знайдеться інший. Пам’ятайте, що найцікавіші співрозмовники – серед вас, – зазначила Ірина Філенко.

Медійниця поінформувала про власний досвід роботи на радіо й телебаченні, зокрема, розповіла про негаразди, які спіткали її у прямих ефірах, та способи уникнення проблем.

— Я вважаю, що немає нічого кращого, ніж навчатися в досвідчених колег-журналістів, бо саме їхні поради ми найбільше запам’ятовуємо і, впевнена, що будемо використовувати у власній роботі. Ірина Філенко поділилася справді цінною інформацією. Я вдячна викладачам кафедри за такі цікаві зустрічі! – поділилася враженнями студентка 3-Ж курсу Анна Дудченко.

Нагадуємо, нещодавно зі студентами-журналістами ділився досвідом і давав корисні поради щодо спортивних матеріалів Андрій Вєков.

 MG 9908

Автор: Анна Житкова, 3-Ж

Фото: Катерина Бондар, 3-ВБ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)