LT News - шаблон joomla Оригами
15 листопада

Емоційно та драйвово: День студента відсвяткували в ННІ УФСК

Міжнародний день студента відзначили в ННІ УФСК. Студентська громада мала змогу взяти участь у лотереї та пізнавальному квесті «У ритмі сучасності» 14 листопада.

Про це повідомляє кореспондент пресслужби ННІ УФСК.

Цьогоріч студентська рада нашого інституту влаштувала масштабну лотерею. Кількість призів сягала близько 300 лотів від 13 спонсорів.

— Ми досить довго та ретельно готувалися до цього свята, звернулися до багатьох закладів Черкас, які залюбки погодилися нам допомогти. Жоден студент не залишиться без подарунка, адже наша лотерея є безпрограшною, – запевнив голова студентської ради ННІ УФСК Володимир Піддубний.

IMG 9802

IMG 9804

Охочих випробувати свою вдачу було багато, деякі студенти та викладачі купували відразу декілька лотів. Вартість однієї спроби становила 10 гривень. Частина коштів, вторгованих від лотереї, буде виділена на благодійну акцію «Допоможи нашим військовим», яка триватиме протягом 12-21 листопада.

У межах святкування Міжнародного дня студента відбувся загальноуніверситетський пізнавальний квест «У ритмі сучасності». Усього десять команд – від кожного інституту й факультету – взяли участь у заході. Програмою квесту передбачено десять «станцій»: «Циганочка», «Сова», «Актова зала», «Педагоги», «Спортивний майданчик», «Дитячий парк», «Гуртожиток № 1», «Студентська рада», «Профком», «Серединка».

 MG 0412

Наші студенти танцювали, розгадували слова, промовляли скоромовки, показували мімікою емоції, грали в «живі» шашки, вгадували пісні за «емодзі», створювали копії світлин із фрагментів відомих фільмів, розгадували кросворди тощо.

Окрім позитивних вражень від квесту та лотерейних призів, студенти мали можливість зробити світлину біля фотозони, яку організувала студентська рада ННІ УФСК.

Своїми враженнями поділилася студентка 1-А курсу Дар'я Коганова:

— Усе було драйвово, ми всією командою отримали незабутні враження. Класно, що в нашому університеті влаштовують такі заходи для студентів.

 MG 0351

Автор: Діана Мателега, 2-Ж

Фото: Вікторія Дзеціна 4-Р,

Катерина Бондар 3-ВБ,

Анастасія Коновал, 1-PR

Оцініть матеріал!
(0 голосів)