LT News - шаблон joomla Оригами
06 листопада

Про свої права та обов’язки дізналися більше студенти ННІ УФСК

Студенти-першокурсники ННІ української філології та соціальних комунікацій зустрілися з інспекторками патрульної поліції Черкаської області шостого листопада.

Про це повідомляє кореспондент пресслужби ННІ УФСК.

Зустріч розпочали зі вступного слова, під час якого студентів детально ознайомили з темою – «Відповідальність за правопорушення».

– Ми зібралися сьогодні для того, щоб ви знали не лише свої права, а й обов’язки, – пояснила лейтенантка поліції Вікторія Семенюк.

Насамперед працівниці патрульної поліції звернули увагу на низку важливих питань. Серед них: які види правопорушень несуть за собою кримінальну та адміністративну відповідальність, чому варто дотримуватися комендантської години, як правильно поводитися в громадських місцях тощо.

Варто зазначити, що в межах зустрічі інспекторки провели інформативну бесіду для студентів, у якій розповіли першокурсникам про особливості співпраці з органами поліції. Наприклад, присутні мали змогу на власні очі побачити, що таке поверхнева перевірка та чому вона важлива в роботі поліціянтів.

– Не варто соромитися чи боятися того, що вам довелося співпрацювати з поліцією. Ми просто робимо свою справу, а ви нам у цьому допомагаєте, – зазначили працівниці патрульної поліції Черкаської області.

Потрібно наголосити, що метою подібних заходів, насамперед, є превенція, тобто запобігання вчиненню правопорушень і злочинів. Сюди ж варто додати пояснення студентам, що слід робити у випадках затримання, крадіжки чи обшуку.

– На таких зустрічах я вперше, тому очікувала, що буде нудно. Але насправді це було дуже цікаво, адже інспекторки поділилися з нами цінною інформацією, а також дали зрозуміти, що вони – наші друзі й готові допомогти в будь-якій ситуації, – своїми враженнями поділилася студентка 1-ВБ курсу Інна Молнар.

  MG 9471

 MG 9475

 MG 9478

Автор: Алла Кавун, 3-ВБ

Фото: Алла Кавун, 3-ВБ, Єлизавета Лучнікова, 1-ВБ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)