LT News - шаблон joomla Оригами
03 листопада

Мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка відбувся в ННІ УФСК

Студенти ННІ української філології та соціальних комунікацій взяли участь у I міжнародному етапі мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка для учнівської та студентської молоді. Захід відбувся 31 жовтня.

Про це повідомляє кореспондент пресслужби ННІ УФСК.

До його організації долучилися кафедри українського мовознавства і прикладної лінгвістики й української літератури та компаративістики. Членами комісій були: Василь Пахаренко, Ольга Мірошник, Людмила Шитик, Ганна Мартинова та Оксана Вертипорох.

Основна мета конкурсу – популяризація української мови серед молоді, висловлення власних думок щодо творчості Тараса Шевченка.

Ознайомив студентів зі специфікою написання робіт та побажав творчих успіхів професор кафедри української літератури та компаративістики Василь Пахаренко:

– Раджу вам зорієнтуватися на особистісно-індивідуальному підході під час написання. Ми хочемо побачити ваші власні переживання, викликані творчістю геніального письменника. Сподіваюся, результати будуть позитивними.

Цього року випробувати свої сили наважилося значно більше студентів, аніж минулого. Завдання  конкурсу було подано в доступній формі. Студенти повинні були написати есе дискусійного характеру на тему «Моральні принципи Тараса Шевченка й нинішня українська політика». Варто зазначити, що у своїй роботі потрібно було використовувати цитати та написати епіграф.

Студентка 4-А курсу Лада Макаревич поділилася враженнями:

– Уперше беру участь у такому конкурсі. Тема есе була зрозуміла та актуальна, адже вона проводить паралелі між проблемами, які присутні у творчості Шевченка і наявні в сучасному світі. Потішило також те, яка велика кількість молоді прийшла випробувати свої сили та з яким завзяттям кожен висловлював свої міркування.

IMG 9030

IMG 9036

IMG 9045

Автор: Уляна Цап, 4-А

Фото: Наталія Ткаченко, 1-ВБ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)