LT News - шаблон joomla Оригами
04 листопада

Вікторія Пожар: «Дуже важливо бути не таким, як інші»

Майбутні видавці та медіаменеджери поспілкувалися з ведучою «UA: Черкаси» Вікторією Пожар першого листопада. Організатором зустрічі стала викладач кафедри видавничої справи, редагування і теорії інформації Людмила Солодка.

Про це повідомляє кореспондент пресслужби ННІ УФСК.

Вікторія Пожар – випускниця Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. За роки своєї діяльності медійниця мала змогу проявити себе в різних видах журналістики, але завжди мріяла про роботу на телебаченні. Саме тому пані Вікторія працює нині у студії програми «Тема дня» – платформі для обговорення суспільно-політичних питань, що стосуються кожного.

Медійниця розповіла студентам про секрети і лайфхаки в роботі з будь-якими видами журналістської діяльності. За словами ведучої, головною рисою характеру тележурналіста є комунікабельність і допитливість: не треба боятися говорити, ставити запитання. Але для цікавого матеріалу однієї такої здібності недостатньо.

– Треба відрізнятися від оточення, дуже важливо бути не таким, як інші. Я вважаю, що зараз цінується неординарність і креативність, – зазначає Вікторія Пожар.

Надзвичайно цікава, за словами студентів, зустріч подарувала присутнім яскраві емоції та викликала бажання самовдосконалюватись і впевнено йти до поставленої цілі.

– Помітила, що Вікторія Пожар – не лише професіонал своєї справи, а й людина, яка дійсно любить свою роботу. Під час розмови я намагалася запам'ятати кожне її слово, адже всі знання стануть корисними для мене в майбутньому, – поділилася враженнями студентка 1-ВБ курсу Аліка Жаркова.

 MG 9366

 MG 9339

 MG 9343

Автор: Ліна Костенко, 1-ВБ

Фото: Катерина Бондар, 3-ВБ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)