LT News - шаблон joomla Оригами
27 жовтня

Презентація програми «Global UGRAD» відбулася в ННІ УФСК

Студенти ННІ української філології та соціальних комунікацій відвідали презентацію міжнародної програми обміну студентів бакалаврату закладів вищої освіти. Захід відбувся 25 жовтня.

Про це повідомляє кореспондент пресслужби ННІ УФСК.

Нагадаємо, «The Global Undergraduate Exchange Program (Global UGRAD)» – це культурна навчальна програма, яка здійснюється за підтримки Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США, посольства США в Україні та організації World Learning. Завдяки цій програмі іноземні студенти мають змогу безоплатно навчатися у США з метою поглиблення власних знань, вивчення культури й традицій країни, розвитку іноземної мови та розкриття потенціалу в найрізноманітніших сферах.

Про особливості навчання та проживання в США розповіла студентка-учасниця «Global UGRAD» Марія Макаренко. Спікерка поділилася зі студентами ННІ УФСК власним досвідом, адже мала змогу взяти участь у минулорічному обміні в межах культурної програми та навчатися в Державному університеті Міссурі.

Під час презентації Марія Макаренко звернула увагу на деякі відмінності вищої освіти в США та Україні. Так, наприклад, студент будь-якого американського університету має завжди дотримуватися строгого розпорядку дня, тобто займатися тайм-менеджментом.

– Саме цей метод допомагає правильно розставити пріоритети, а також раціонально використовувати свій час для навчання чи відпочинку, – зазначає студентка.

Учасниця «Global UGRAD» розповіла й про те, що в університетах США немає чіткого розподілу студентів на групи. Такий принцип відіграє важливу роль у навчанні, адже допомагає кожному знаходити мову з різними людьми та отримувати цінні лідерські навички.

Ще однією особливістю навчання в США є товариські стосунки між викладачами та студентами. За словами спікерки, в Америці вони часто проводять вільний час разом: фотографуються чи влаштовують посиденьки за кавою абощо.

Також Марія Макаренко детально ознайомила студентів ННІ УФСК із вимогами до кандидатів на участь у «Global UGRAD». Серед них є такі: учасник програми повинен мати українське громадянство, проживати у своїй державі та навчатися в ЗВО України під час проведення конкурсу; не бути студентом випускного курсу; володіти англійською мовою на достатньому рівні для навчання та спілкування в англомовному середовищі тощо.

Варто наголосити, що участь у культурній програмі «Global UGRAD» є відкритою і базується на основі академічної та особистої успішності кандидатів.

– Ми дізналися багато цікавого про таку програму обміну студентів та освіту й умови проживання в США, – своїми враженнями поділилася студентка 3-Б курсу Марина Дяченко.

IMG 8612

IMG 8574

IMG 8608

Автор, фото: Алла Кавун, 3-ВБ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)