LT News - шаблон joomla Оригами
22 жовтня

Новообрана студрада ННІ УФСК відвідала перше загальне засідання

Студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького розпочала активну роботу. На першому засіданні була присутня і студрада ННІ української філології та соціальних комунікацій на чолі з новим головою Володимиром Піддубним. Подія відбулася 22 жовтня.

Про це повідомляє кореспондент пресслужби ННІ УФСК.

На зборах представників студентського самоврядування побував ректор університету Олександр Черевко.

Він привітав голів і виборних представників навчально-наукових інститутів та факультетів, гуртожитків університету, членів їхніх студентських рад та голову студактиву університету, третьокурсницю ННІ економіки і права Мар’яну Кусяку.

— Я впевнений, що студентський актив достойно представлятиме Черкаський національний на всіх рівнях. Досвід роботи в студентських радах обов’язково допоможе вам і в подальшій кар’єрі. Ви доноситимете нам думку студентської громади і ми спільно будемо вирішувати всі питання. Наголошую, що інтереси студентів у нашому університеті в центрі уваги. Тому жодне питання не вирішується без відома студради. Ми постійно співпрацюємо, аби спільно досягати результатів і підвищувати позиції університету в загальнонаціональних та міжнародних рейтингах. Адже результат діяльності ЧНУ  це не тільки заслуга професорсько-викладацького колективу, а й досягнення наших студентів. Головне – підтримувати один одного і допомагати. Бажаю членам студради використовувати найкращу пору життя – студентські роки – на повну, розвиватися, рухатися тільки вперед, бути креативними й стресостійкими, а головне – відчувати гордість за свій університет і разом робити його ще кращим! — звернувся до студентів Олександр Черевко.

Ректор повідомив новообраним активістам, що студентська рада братиме участь у формуванні управлінських рішень Черкаського національного. Щопонеділка голова студради відвідуватиме засідання ректорату. Також сформується колектив представників студентської ради, які відвідуватимуть збори вченої ради, збори трудового комітету — керівних органів університету.

Голова Центральної виборчої комісії університету Аліна Кулик оголосила протокол виборів та офіційно передала повноваження новому керівництву самоврядування. За словами голови ЦВК ЧНУ, 72% студентів підтримали на виборах Мар’яну Кусяку, тому вона визнана офіційно обраною головою студради Черкаського національного.

Голова студради університету Мар’яна Кусяка подякувала всім за довіру та корисні поради, а також поділилася ідеями та задумами:

— Ми плануємо продуктивно працювати в цьому навчальному році. Гадаю, що зможемо вдало реалізувати всі наші креативні задуми, — зазначила вона і порадила: — На наші плечі нині лягла велика відповідальність і нові обов’язки. Тому якщо виникають нагальні запитання чи потрібна допомога, звертайтеся до ректора, він завжди допоможе. Я в цьому пересвідчилася, ще виконуючи обов’язки голови студради. Олександр Володимирович – і порадник, і керівник, який підтримає будь-який проєкт.

Голова студентської ради ННІ української філології та соціальних комунікацій , студент 2-А курсу Володимир Піддубний також поспілкувався з членами органів студентського самоврядування нашого інституту. Мовляв, він має досвід роботи в органах самоврядування, адже минулого року вже працював у студраді. Цьогоріч, попри серйозну конкуренцію, обрали саме його, тому він вдячний за довіру та підтримку.

— Головне – вірити у свої сили. Я очікую від новообраної команди активності і презентування цікавих, креативних ідей, які ми згодом успішно реалізуємо. Я запевняю, що студрада розфарбує сірі будні університетського життя та працюватиме лише на добробут ННІ УФСК . І ми разом будемо творити нову історію нашого інституту! – повідомив Володимир Піддубний.

Голова студентської ради університету ознайомила присутніх з протоколом засідання, а також розподілила обов’язки між членами студактиву.

Перше засідання пройшло конструктивно. Незабаром студентська рада-2019 візьметься за реалізацію запланованого.

Нагадаємо, минулого тижня в ЧНУ ім. Б. Хмельницького відбулися вибори до органів студентського самоврядування.

Головою студентської ради університету обрали третьокурсницю ННІ економіки і права Мар’яну Кусяку. У ННІ української філології та соціальних комунікацій головою студради став другокурсник Володимир Піддубний.

Студенти також обирали виборних представників від студентських рад навчально-наукових інститутів та факультетів. Тож наш ННІ, студрада якого налічує 12 осіб, представлятиме Орина Шевцова.

Також протокольно затвердили результати виборів голів студентських рад гуртожитків, за якими головою студради гуртожитку № 2 стала третьокурсниця Юлія Кліноцька.

DSC 6468

Автор: Анна Тиха, 4-Р

Фото: Руслан Крижанівський, 4-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)