LT News - шаблон joomla Оригами
03 жовтня

«Пізнавай себе нового разом з книгою»: студенти ННІ УФСК влаштували флешмоб

Майбутні видавці та медіаменеджери організували флешмоб та запросили містян на ІІІ Черкаський книжковий фестиваль. Захід відбувся 2 жовтня на площі біля Будинку торгівлі.

Про це повідомляє кореспондент прес-служби ННІ УФСК.

Організаторами флешмобу виступили: кафедра видавничої справи, редагування та теорії інформації, зокрема, керівник проекту Людмила Солодка та студенти 1 і 3 курсу спеціалізацій «Видавничий бізнес та сучасні комунікативні технології» та «Медіаменеджмент і масові комунікації». Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду та МГО «Книжковий маестро».

– Ми вчимося реалізовувати культурні проекти. Сьогодні зі студентами переконували черкасців яскравим флешмобом, що читати – це по-сучасному. І, звичайно ж, запросили на ІІІ Черкаський книжковий фестиваль. А заодно опанували ази сучасного медіамаркетингу, – зазначає Людмила Солодка.

Головною ідеєю флешмоба став вислів: «Ті, хто читають книги, завжди будуть керувати тими, хто дивиться телевізор». Студенти розділилися на дві команди, які уособлювали і читак, і любителів телевізійних передач. У результаті студенти «відірвалися» від телевізора та пізнали себе нового разом з книгою.

– Ми поширили не тільки інформацію про Книжковий фестиваль, а й укотре нагадали, що читати книги – це модно. Найбільше хотілося повпливати на людей, які обмежують себе телевізором. Думаю, нам це вдалось, адже ми своїм перформансом змусили черкасців хоч на мить звернути на нас увагу і заодно переосмислити своє ставлення до книг, – розповідає студенка 1-ММ курсу Діана Любенко.

Нагадуємо, що ІІІ Черкаський книжковий фестиваль відбудеться в Черкасах протягом 11-13 жовтня.

DSC 0783

DSC 0735

DSC 0808

DSC 0786

DSC 0812

Автор: Катерина Бондар, 3-ВБ

Фото: Анастасія Калиновська, 2-ВБ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)