LT News - шаблон joomla Оригами
01 жовтня

Студенти-першокурсники дізналися більше про свій університет

Студенти ННІ української філології та соціальних комунікацій, разом з викладачами відвідали Музей історії ЧНУ та Музей українського рушника. Екскурсія відбулася 30 вересня.

Про це повідомляє кореспондент прес-служби ННІ УФСК.

Захід розпочався зі вступного слова, де майбутнім спеціалістам детально розповіли про історію заснування університету, а також про його видатних працівників і студентів. Цього року в ролі екскурсоводів себе спробували студенти ННІ міжнародних відносин, історії і філософії – Дмитро Онищенко та Яна Ляшенко.

Із мистецтвом вишивки та звичаями українського народу першокурсників ознайомили студентки 4 курсу ННІ УФСК – Альона Євдошевська та Маргарита Ратушна.

Студенти дізналися більше про Музей українського рушника, адже саме він є одним із відомих центрів українознавства на Черкащині. До того ж, першокурсники відвідали експозицію музею, окрасою якої є сотні вишитих рушників, картин, килимів, предметів побуту тощо.

– Ми дуже вдячні екскурсоводам за такий пізнавальний захід. Було дуже цікаво слухати про історію музеїв, а також довідатися більше про ремесла та культуру Черкаського краю загалом, – ділиться враженнями студентка 1-PR Діана Осейко.

IMG 3808

IMG 3789

IMG 3718

IMG 3713

IMG 3690

IMG 3684

Автор, фото: Алла Кавун, 3-ВБ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)