LT News - шаблон joomla Оригами
30 вересня

Майстер-класи для майбутніх видавців та медіаменеджерів провела Юка Красюк

Студенти спеціалізацій «Видавничий бізнес та сучасні комунікативні технології» та «Медіаменеджмент і масові комунікації» відвідали майстер-класи Юки Красюк – продюсерки, літературної агентки, тренерки, журналістки та керівниці проектів ГО «Тренінговий центр» і «Книжка року». Про головні аспекти організації культурної літературної події та ефективність нетворкінгу студенти дізналися 26 вересня. Організаторами виступили кафедра видавничої справи, редагування і теорії інформації та Черкаський книжковий фестиваль за сприяння Українського культурного фонду.

Про це повідомляє позаштатний кореспондент ННІ УФСК.

Тренерка провела два майстер-класи: «Нетворкінг» та «Планування культурно-масових заходів від А до Я». Присутні обговорили такі теми, як розробка концепції події, створення розгорнутого сценарного плану, формування команди, план інформаційної кампанії та залучення спеціалістів за допомогою нетворкінгу.

– Час ентузіастів проходить, місце залишається тільки для професіоналів. Культура – це бізнес. Не забувайте про це, – поділилася досвідом Юка Красюк.

Лариса Завгородня, співорганізаторка заходу, завідувачка кафедри видавничої справи, редагування і теорії інформації наголосила на важливості проведення подібних майстер-класів:

– На мою думку, такі заходи сьогодні є базовим компонентом практико-орієнтованої освіти. Тим паче, коли навчання проводить висококомпетентний фахівець. Спілкування студентів з професіоналом своєї справи розкрило для них ще одну грань сучасної медіакультури – управління соціокультурними проектами, – зазначила Лариса Завгородня.

Майбутніх видавців та медіаменеджерів Юка Красюк надихнула на подальші звершення:

– Зустріч була корисна новою інформацією щодо створення заходів і складнощів в організації проектів та щодо ефективності ділової комунікації за допомогою нетворкінгу, – поділилася враженнями студентка 2-ВБ курсу Анастасія Калиновська.

DSC 0300

DSC 0306

Прес-служба ННІ УФСК

Фото: Анастасія Калиновська, 2-ВБ

Оцініть матеріал!
(2 голосів)