LT News - шаблон joomla Оригами
24 вересня

Дискотека та квест «по-гуртожитськи»: першокурсники ННІ УФСК відсвяткували посвяту

Із різноманітними випробуваннями та дискотекою першокурсників інститу української філології та соціальних комунікацій посвятили старші студенти. Захід відбувся в гуртожитку №2 19 вересня.

Організатором студентської вечірки виступила студентська рада гуртожитку №2.

– Така подія – це чудовий старт для початку студентського життя в гуртожитку, крутий привід повеселитися, а також – знайти нових друзів. Ми хотіли показати, що життя в гуртожитку насичене і яскраве. Думаю, нам це вдалося, – зазначає голова студентської ради гуртожитку №2, студент 3-А курсу Сергій Іванченко.

Посвята розпочалася з квесту: різноманітних випробувань на кожному поверсі. На першому – студенти мали поділитися на групи по 5-7 осіб та обрати лідера, а далі разом долати перешкоди. Вони повзали під партами, ходили по коридорах із зав’язаними очима, їх обсипали мукою, обливали водою, плутали в нитках тощо. Але першокурсники гідно витримали всі випробування і дісталися до «святково-переможного» дев’ятого поверху. Там їх чекав так званий «Покровитель гуртожитку», студент-магістрант 2 курсу Олексій Шевченко, перед яким першокурсники проголосили клятву. Далі посвята продовжилася дискотекою.

– Усе було дуже весело та круто. Запам'ятаю на все життя, як ми бігали по поверхах, виконуючи завдання квесту. Спочатку ми не знали, чого очікувати, тому боялися, але вже незабаром отримали багато позитивних емоцій, – поділилася враженнями студентка 1-ВБ курсу Олександра Лемех.

IMG 3527

Автор, фото: Катерина Бондар, 3-ВБ

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)