LT News - шаблон joomla Оригами
26 квітня

"English speaking club": майбутні рекламники та журналісти поспілкувалися з іноземцем

"English speaking club" провели для студентів ННІ української філології та соціальних комунікацій. Майбутні рекламники та журналісти мали змогу вдосконалити мовні навички за допомогою спілкування зі студентом-іноземцем Мамаді Кейта. Зустріч відбулася в межах пари з іноземної мови 23 квітня.

Про це повідомляє кореспондент прес-служби ННІ УФСК.

– На мою думку, такі "English speaking club" дуже важливі, бо вивчення іноземних мов є невід`ємною складовою університетської програми та нашого життя в цілому. Ми щасливі, що маємо можливість поспілкуватися з іноземними студентами. Це незабутній досвід, нові контакти, враження і позитивні емоції, - зазначає кандидат педагогічних наук, викладач Анна Палієнко.

Теми для розмов стосувалися навчання, політики та перспектив працевлаштування журналістів в Україні, адже Мамаді також навчається на журналіста в ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Мамаді розповів про свої улюблені українські міста, фільми та фрази.

– Я мрію стати спортивним журналістом. Після закінчення навчання в Україні, повернусь додому, у Гвінею, бо там я потрібніший. До того ж, із рівнем освіти, який я отримаю тут, знайти роботу буде легко, – ділиться враженнями Мамаді Кейта.

Розмова була надзвичайно активною. Студенти розповідали про свої мрії, плани на майбутнє. Усі жартували та сміялися.

– Знання англійської мови для медійника – це дуже важливо. Круто, що ми маємо змогу так просто поспілкуватися з носієм мови, поділитися із ним досвідом та заразом отримати нові знання, – зазначає студентка 2-PR Юлія Люта.

IMG 4605

IMG 4629

IMG 4635

Автор, фото: Тетяна Завгородня, 2-PR

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)