LT News - шаблон joomla Оригами
05 квітня

Студенти-журналісти відвідали зустіч із міністром екології та природних ресурсів

Майбутні журналісти мали змогу послухати лекцію Міністра Семерака про екологічне майбутнє України та світу. Зокрема, він розповідав про екопатріотизм. Подія відбулася в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького 29 березня.

Про це повідомляє кореспондент ННІ УФСК.

– Актуальною у сучасному світі є проблема екології. Україна активно долучається до вирішення цієї проблеми. Наша країна є передовою у світовому русі боротьби зі зміною клімату, — зазначив міністр.

Він також розповів про сучасні екологічні тренди та виклики, що стоять перед Україною, а також про зміст екостандартів, що діють у країнах Європейського Союзу.

За словами студентки 4-Ж курсу Анжеліки Жупинас, лекція була цікавою та пізнавальною.IMG_20190403_140829_378.jpg

– Під час зустрічі міністр розповідав багато необхідної інформації, особливо мене зацікавило те, що за допомогою створеного Міністерством екології додатку для телефонів, можна фотографувати стихійні сміттєзвалища, що це кваліфікують як звернення громадян. Потім спеціалісти протягом місяці повинні його ліквідувати. Думаю, цей додаток є дуже корисним, – зазначила Анжеліка Жупинас.IMG_20190403_140831_134.jpg

Для студентки 4-Ж курсу Анастасії Бондар зустріч була продуктивною.

– Надзвичайно приємно почути думку людини, яка досягла чогось у житті. Міністр виявився цікавим спікером, його доповідь стала для мене певним міні-відкриттям. Він давав нам конкретні поради, як кожен може зробити Україну трохи чистішою. Від думки, що ти здатен справді щось змінити на краще, з’являється бажання жити тут, – сказала студентка.IMG_20190403_140833_971.jpg

Автор: Світлана Небилиця, 4-Ж

Фото: Руслан Крижанівський, 3-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)