LT News - шаблон joomla Оригами
21 березня

«Студентська весна – 2019»: розпочато прослуховування

I відбірковий етап мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна-2019» відбувся у Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького 18 березня.

Випробувати свої сили та показати таланти вирішили і студенти ННІ української філології та соціальних комунікацій.

Про це повідомляє кореспондент прес-служби ННІ УФСК.

Прослуховування проводилось у номінаціях: вокальне, хореографічне, інструментальне мистецтво, художнє читання, авторська поезія й пісня, а також оригінальний жанр.

Справедливо оцінювали та давали поради щодо роботи учасників компетентне журі: Лідія Зайнчківська (народна артистка України, заступник навчального відділу роботи з мистецького орнаменту, заступник голови журі), Козлова Аліна (секретар журі, голова студради університету), Дубина Олександр (фахівець II категорії, фронтмент гурту «Сонце в кишені», Артем Захарченко (керівник культмасового сектору студентської ради університету) та Зорочкіна Тетяна (кандидат, доцент, заступник директора з виховної роботи ННІ педагогічної освіти і соціальної роботи та мистецтва).

Про важливість таких мистецьких заходів наголосив один із членів журі. Олександр Дубина вважає це шансом для молодих та талановитих людей проявити себе та розвивати свої здібності у майбутньому.

Студенти ННІ УФСК демонстрували свої таланти у двох номінаціях: вокальне мистецтво і художнє читання. Яскраво інтерпретувала поезію Юрія Іздрика «Секунди не мають виміру» студентка 1-А курсу Анна Косенко. Вокальний спів презентували студенти 4-Б курсу: Юлія Снісаренко, Руслан Билина, а також студентка 1-Ж курсу Алла Пономаренко.

Про свою участь у мистецькому фестивалі-конкурсі розповідає Юлія Снісаренко:

– Я вже не вперше беру участь у подібних заходах, але кожного разу перед виходом на сцену хвилююсь. На мою думку, не зважаючи на страх та особисті комплекси, кожен студент повинен бути активним у різних сферах діяльності для того, щоб віднайти себе.

Зазначимо, що прослуховування інших факультетів триватиме до 21 березня, а концерт нагородження учасників II туру відбудеться 18 квітня.

IMG 9728

IMG 9731

IMG 9886

IMG 9871

Автор: Уляна Цап, 3-А

Фото: Діана Мателега, 1-Ж

Оцініть матеріал!
(0 голосів)