LT News - шаблон joomla Оригами
21 березня

Секретами фотографування поділилась із першокурсниками прес-служба ННІ УФСК

Майбутні журналісти, піарники та видавці дізнавалися про тонкощі роботи фотографів на майстер-класі від штатних працівників прес-служби ННІ УФСК. Своїм досвідом із першокурсниками поділилися студентки-видавці Вікторія Дзеціна та Наталія Напорко. Захід відбувся 21 березня.

Про це повідомляє кореспондент прес-служби ННІ УФСК.

Розповіла першокурсникам про основи роботи з фотоапаратом адміністратор сайту ННІ УФСК Вікторія Дзеціна. Разом із колегою дівчата на конкретних прикладах продемонстрували, який вигляд мають якісні фотографії та ті, в яких були допущені помилки фотографа, а також розповіли як можна врятувати не дуже вдалий кадр.

– Ми проводимо цей майстер-клас для того, щоб поділитися вже набутим досвідом і підготувати перший курс для можливої подальшої роботи в нашому штаті, – зазначає керівник новинного відділу прес-служби ННІ УФСК Наталія Напорко.

Зокрема першокурсники практикувалися у створенні світлин, а також їхній увазі була представлена презентація, у якій розповідалося, як правильно стискати та кадрувати фотографії.

– Сьогодні я дізналася як робити дійсно якісні фото. Дівчата розповіли секрети створення репортажних та постановочних кадрів. Багато нового почула про обробку фотографій, це було цікаво, – ділиться своїми враженнями студентка 1-Ж курсу Анна Танцюра.

photo 2019 03 21 13 38 49

 MG 1933

 MG 1943

IMG 1920

 MG 1952

Автор: Діана Мателега, 1-Ж

Фото: Юлія Канцуренко, 1-PR

Оцініть матеріал!
(2 голосів)