LT News - шаблон joomla Оригами
14 березня

Конкурс читців творів Шевченка і творів про Великого Кобзаря провели в ЧНУ

Конкурс читців провели у межах святкування Шевченківського тижня в Черкаському національному університеті. Захід відбувся 13 березня.

Організаторами події стали: Людмила Іванівна Ромащенко – доктор філологічних наук, професор кафедри української літератури та компаративістики і Ганна Андріївна Клименко – кандидат філологічних наук, доцент, заступник директора ННІ УФСК з виховної роботи.

На початку конкурсу з вітальним словом виступив завідувач кафедри української літератури та компаративістики, доктор філологічних наук професор – Володимир Трохимович Поліщук, побажавши учасникам удачі та перемоги:

– У нашому університеті продовжується традиційне святкування Шевченківського тижня з нагоди 205-річчя з дня народження великого поета. Ми зичимо всім учасникам перемоги та бажаємо, щоб всю свою любов до Шевченка ви виразили у читанні.

Несподіванкою для всіх стало оголошення письменника Сергія Миколайовича Ткаченка – черкаського поета, члена національної спілки письменників, який розповів усім про грошові премії імені Катерини Ткаченко, що отримають переможці.

Усі конкурсанти оригінально та яскраво інтерпретували поетичні композиції. Надзвичайно вразило слухачів декламування вірша «Заповіт» трьома мовами (англійська, арабська та українська) у виконанні Alsaadi Alnaas (Лівія) і Кая Роланда (Катар). Позмагатись за перемогу вирішили і школярі черкаських шкіл.

Справедливо оцінювали роботу конкурсантів журі, а саме: Наталія Миколаївна Ярмоленко, Ольга Юріївна Мірошник, Володимир Трохимович Поліщук, Ганна Андріївна Клименко, Людмила Іванівна Ромащенко та Лідія Іванівна Зайнчківська.

Серед учасників конкурсу читців творів Шевченка та інших авторів про Великого Кобзаря було визначено кілька гідних переможців:
І місце отримали: Юлія Озадовська (учениця 10 класу Вільшанської школи) і Маргарита Чернець (студентка 3 курсу ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва);
ІІ місце розділили: Максим Домініченко (студент 4 курсу ННІ історії і філософії) і Катерина Філіпченко (учениця 10 класу Вільшанської школи);
ІІІ місце - Яна Косюк (учениця школи № 2, м. Кам'янка) і Владислав Романенко (учень 10 класу Вільшанської школи).

Про свої враження розповіла студентка 4-В курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій Яна Пацюра:

– Дуже сподобалось слухати поезію нашого Великого сина українського народу устами молодих та талановитих людей. Вважаю, такі заходи необхідні у нашій непростій державній ситуації. Вони допомагають доторкнутися до пророчого слова Тараса Григоровича. Також, захопив виступ іноземних студентів нашого університету, які, як на мою думку, попри хвилювання виступили – незабутньо,– зазначає студентка.

IMG 9070

IMG 9137

IMG 9147

IMG 9221

IMG 9255

IMG 9303

Автор: Уляна Цап, 3-А

Фото: Тетяна Завгородня, 2-PR

Дар'я Луценко, 1-Ж

Оцініть матеріал!
(0 голосів)