LT News - шаблон joomla Оригами
14 березня

Про свободу слова з Юлією Мостовою дискутували студенти ННІ УФСК

Студенти спеціальності «Журналістика» відвідали відкриту дискусію з головним редактором газети «Дзеркало тижня» Юлією Мостовою на тему «Свобода слова у Дзеркалі тижня». Подія відбулася у ЧНУ ім. Б. Хмельницького 14 березня.

Про це повідомляє кореспондент прес-служби ННІ УФСК.

На прикладі власного ЗМІ редакторка розповіла про особливості роботи газети перед політичними виборами, мовляв, вони ніколи не продавали «місце на шпальті» і не публікували джинсу.

Юлія Мостова розповіла про сучасний стан журналістики у світі, зокрема і в Україні. На її думку, у державі спостерігається зниження рівня підготовки кадрів журналістики. А майбутнім працівникам цієї сфери, що тільки починають реалізовуватися, знадобиться не тільки досвід минулого, а й навички для перебудування сучасної журналістики у «знову об’єктивну».

— Фейки вбивають медіа. Палати мір і вагів зникли разом із місцями стовідсоткової чистоти, де можна перевірити наявність фейку. Інформація як факт убивається. А емоція стає домінантом маніпуляції суспільством, - зазначає головна редакторка газети «Дзеркало тижня» Юлія Мостова.

Також студенти почули настанови щодо орієнтування у «журналістських хвилях», що будуть актуальними через 10 років, і вже зараз розпочинаються:

— Цікавтеся світом обов’язково, бо він вами цікавиться! - радить Юлія Мостова.

Студенти-журналісти вважають, що порушене питання на дискусії досить актуальне.

— Цікаво було послухати лекцію від Юлії Мостової. Адже й справді тексти журналіста повинні чесно й відверто інформувати читачів з якнайширшого кола проблем і не залежати від тиску політичних сил. Свобода слова – це основа основ нашої роботи, - зазначає студентка 3-Р курсу Вікторія Дзеціна.

 MG 8361

 MG 8382

Автор: Анна Тиха, 3-Р

Фото: Прес-служба ННІ УФСК

Оцініть матеріал!
(0 голосів)