LT News - шаблон joomla Оригами
12 березня

Музей «Кобзаря» відвідали студенти ННІ УФСК

Студенти 2-Р курсу разом із дирекцією інституту української філології та соціальних комунікацій відвідали музей «Кобзаря» Тараса Шевченка, де відбулася виставка картин «Шевченкіана Івана Їжакевича». Екскурсію провели у межах Шевченківського тижня 12 березня.

Про це повідомляє кореспондент прес-служби ННІ УФСК.

Майбутні видавці познайомилися з роботами живописця. У музеї представили понад 40 оргінальних полотен художника. Усі картини експозиції надруковані у «Кобзарі» 1939 року.

— Дуже цінною є можливість відвідати виставку Івана Їжакевича в Черкасах. Важиво ознайомитися з так званою класикою – творами Шевченка, ілюстрованими репродукціями картин Їжакевича, подивитися на оригінальні твори художника, – зазначає директор інституту Ігор Іванович Погрібний.

Завідувачка музею та екскурсовод Ольга Шарапа розповіла про життя та творчість Івана Їжакевича. Гід згадувала про відомого майстра, як про «людину світлу й добру, безкорисливу та надзвичайно талановиту».

Студенти надихнулися картинами Івана Їжакевича, які відтворюють та доповнюють творчість Т. Шевченка. А також відкрили для себе твори українського Кобзаря в новій інтерпретації.

— Виставка вразила, оскільки картини Івана Їжакевичка вдало передають атмосферу творів Тараса Шевченка. Це два генії, які працювали в одному напрямку, адже завдяки їхнім талантам вийшло чудове видання Кобзаря, – говорить студентка 2-Р курсу Яна Назаренко.

 MG 8003

 MG 8004

 MG 8017

 MG 8019

 MG 8020

Автор: Вікторія Нянько, 2-Р

Фото: Катерина Бондар, 2-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)