LT News - шаблон joomla Оригами
01 березня

Студенти-видавці відвідали екскурсію у поліграфічному центрі

Студенти 1-Р та 2-Р курсу продовжують освоювати особливості професії видавця, відвідавши поліграфічний центр «306» разом із викладачем Ларисою Завгородньою. Навчальна екскурсія відбулася 22 лютого.

Про це повідомляє кореспондент прес-служби ННІ УФСК.

Екскурсія проводилася фахівцями поліграфічного центру. Студенти побували у кількох приміщеннях, де розташовані різні машини для друку та роботи з папером. Побачили обладнання в дії. Майбутні видавці спостерігали за роботою працівників, а саме, як прошити книгу та вдягнути на неї палітурку. Стежили за процесом нанесення принта на чашку та друкуванням банера.

«Нам показали все, що тільки можна… Мені сподобалося те, що тут роблять величезну кількість роботи і, відповідно, в них великий асортимент. Неймовірна атмосфера того, що всі працюють відповідально й займаються своєю справою»,– говорить Анастасія Калиновська, студентка 1-Р курсу ННІ УФСК.

Про ставлення до роботи та своїх працівників розповідає власниця поліграфічного центру Олена Сумська: «У нас працює система «універсальних солдатів», коли робітники можуть замінити один одного або допомогти. Ми дуже цінуємо наш колектив, тому що для нас – це справжня сім’я».

Саме так вона надихала та заохочувала студентів. Олена вважає, що людина може освоїти все, але для цього потрібен час та командна підтримка.

Наприкінці екскурсії студенти отримали невеличкі подарунки на згадку від працівників поліграфічного центру.

 MG 5812

 MG 5848

 MG 5906

 MG 5961

Автор: Вікторія Нянько, 2-Р

Фото: Катерина Бондар, 2-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)