LT News - шаблон joomla Оригами
23 січня

Студенти-журналісти відвідали тренінг із фактчекінгу

Захід відбувся 21 січня в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Про це повідомляє наш кореспондент

Майбутнім медійникам розповіли про алгоритм та інструменти перевірки інформації. Теоретичні знання студенти закріпили виконанням практичних завдань. За словами Олександра Гороховського, керівника проекту «БезБрехні», тренінг провели в межах програми «Звільни свого фактчекінга напередодні передвиборчих перегонів: тренінги креативного фактчекінгу».

DSC0549 768x509

«Перевірка даних – це базовий інструмент для будь-якого журналістського розслідування. А тому мета нашого проекту навчити користуватися знаряддями фактчекінгу колег з регіонів та молодих журналістів. Ми співпрацюємо з вісьмома країнами світу, інтерпретуємо їхній досвід відповідно до реалій України», – сказав Олександр Гроховський.

DSC0523 768x509

DSC0441 768x509

Студентка 3-Ж курсу Дар’я Роженкова зазначила, що тренінг їй сподобався, оскільки був інтерактивним. «Нам розповіли про конкретні інструменти, за допомогою яких можемо перевіряти інформацію, яку повідомила публічна особа. Це дуже корисно для журналістів, тому що вони – посередники між народом і владою. А тому повинні подавати достовірну інформацію. Я більше поглибила свої знання в цій сфері. І тепер спробую моніторити, хто каже неправду», – розповіла Дар’я Роженкова.  

DSC0461 768x509

Джерело: Кафедра журналістики, реклами та PR-технологій

Оцініть матеріал!
(0 голосів)