LT News - шаблон joomla Оригами
07 січня

Обрано найкращу студентську відеоісторію

Підсумки конкурсу історій про творчих людей відбулися 21 грудня в ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Захід присвячений 86 річниці з дня народження українського кінодраматурга Олега Прокопенка. Конкурс тривав під гаслом «Багатство – це ніщо інше, як показник творчості в людині».

Про це повідомляє Світлана Небилиця.

Перше місце здобули студентки-журналістки третього курсу Наталія Кузнєцова, Дар’я Роженкова та Ірина Кіреєва. Вони створили історію «Without color» про фотографиню Ольгу Степан’ян. За словами учасниць, працювати над фільмом було складно. На підготовку дівчата витратили близько п’яти днів. «Ми відразу вирішили, що зніматимемо історію про світляра. У соціальній мережі «Інстаграм» натрапили на знімки Ольги. Вони нас зачарували й ми зрозуміли, що вона має бути нашою героїнею», – розповідає Дар’я Роженкова.

Дівчата планують брати участь у конкурсі й наступного разу, оскільки перемога для них – головна мотивація. Журі не визначило другого місця. Третє розділили відеоісторії студентів 3-Ж курсу «Я залишаюся» Христини Вертипорох та «Творча Анна Проненко» Валентини та Дмитра Купріїв, а також робота студентки 4-Ж курсу Єви Кравчук «Доторкнутися до небес».

«Ці історії повинні відповідати правилам відеофільмів про творчих людей, тому насамперед ми звертали увагу на художність. Фільм, який переміг, вразив нас гарним монтажем, зміною планів та іншими цікавими елементами. Решта історій були схожі на інтерв’ю, знімання людини в процесі дії, на жаль, без художності», – зазначила Світлана Коваль, старший викладач кафедри «Журналістики, реклами та PR-технологій».

Переможців нагородили грамотами та грошовими подарунками. Цього року призовий фонд становив 7 тисяч гривень. Своїми враженнями поділилася Христина Вертипорох, одна з учасниць: «У цьому конкурсі брала участь уперше, тому емоцій багато. Найскладнішим був процес знімання. Уранці – тепло, а вже через кілька годин – дуже холодно. Нашому актору довелося переодягатися в ангарі, тому навіть трішки соромно, що «мучили» героя. Монтували фільм чотири дні», – зазначає дівчина.

Захід організувала кафедра «Журналістики, реклами та PR-технологій». Ініціатором стала сестра кінодраматурга, професор Людмила Прокопенко.

photo 2018 12 28 16 00 57

photo 2018 12 28 16 00 57 2

photo 2018 12 28 16 00 58

 

Автор: Світлана Небилиця, 4-Ж

Відео: Наталія Кузнєцова, Дар’я Роженкова та Ірина Кіреєва, 3-Ж

Оцініть матеріал!
(0 голосів)