LT News - шаблон joomla Оригами
22 грудня

На університетській ялинці засяяли новорічні вогні (ВІДЕО)

 Новорічні свята в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького розпочалися з відкриття ялинки на Університетській площі.

Уже традиційно цього року університетська ялинка радує не лише громаду закладу, а й жителів та гостей мікрорайону.

На її відкриття, яке відбулося на День святого Миколая, зібралися представники всіх інститутів та факультетів університету. Побував на університетському святі народний депутат України Сергій Рудик. Гостями також стали вихованці Черкаського навчально-реабілітаційного центру «Країна добра». Символічно, що в день Святого Миколая з керівництвом цього закладу студентська рада ЧНУ підписала угоду про співпрацю. Саме в такій дружній, родинній атмосфері за мотивами відомої казки «Аліса в країні див» засяяли вогні університетської ялинки.

— Святого Миколая шанують в Україні. Адже все його життя — це нескінченні благодіяння і чудеса. Усе життя Чудотворця було позначене любов’ю до ближнього. Тому саме з цього дня розпочинаються новорічні свята, — звернувся до університетської громади ректор університету Олександр Черевко. — Рік, що минає, був для Черкаського національного університету багатим на досягнення. Ми зросли якісно і кількісно. Та найбільш успішними проектами є відбудова пошкодженого пожежею навчального корпусу № 4, ліцензування спеціальності «Медицина» галузі знань «Охорона здоров’я» та включення до престижного рейтингу світових університетів EECA Region Rankings Results 2019. А це нові можливості для абітурієнтів, робочі місця і визнання у науковому світі. Тому в прийдешньому році бажаю університетській родині і всім добрим людям здійснення найамбітніших планів! Нехай він принесе радість у кожну оселю, а в Україну — мир і злагоду! І нехай світло Різдвяної зірки осяє наші душі і серця вірою, любов’ю й правдою!

Привітав університетську громаду і народний депутат України Сергій Рудик. Саме за його сприяння на проект з реконструкції навчального корпусу ЧНУ №4 було затверджено Кабінетом Міністрів і фінансується. Ремонтні роботи з відбудови пошкодженої будівлі вже розпочалися.

— Щирі вітання Черкаському національному університету. Нині ми переживаємо нелегкі часи. На певній території нашої держави йде війна. Але я переконаний, ті, хто вірить у диво, обов’язково його отримає. Таким дивом для всього українського народу стало створення єдиної помісної автокефальної православної церкви. Це спільна перемога українців. Тож нехай дива стаються й надалі. Миру нашій землі та щастя в кожній родині, — звернувся до учасників і гостей свята Сергія Ярославович.

Свої особливі вітання надіслали присутнім студенти — представники інститутів і факультетів, а також профспілки ЧНУ. Перевтілившись у казкових персонажів, вони бажали усім нових звершень у прийдешньому році, натхнення, віри та впевненості в завтрашньому дні.

Учасників свята студентська рада пригостила новорічними пряниками і закружляла у веселому танку. А новорічне фото зібрало під ялинкою університетську родину і її друзів.
DSC 3481

DSC 3237

DSC 3487

 

Джерело: Сайт ЧНУ ім. Богдана Хмельницького

Фото: Анна Рудь

Руслан Крижанівський, 3-Р

Альона Войцеховська, 2-Ж

Відео: Студентське телебачення ЧНУ

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)