LT News - шаблон joomla Оригами
04 грудня

Тренінг із медіаграмотності провели для студентів ННІ УФСК

Студенти спеціальності «Видавничий бізнес та сучасні комунікативні технології» відвідали тренінг із медіаграмотності 22 листопада. Захід проведено за ініціативи кандидата наук із соціальних комунікацій, доцента кафедри видавничої справи, редагування і теорії інформації Людмили Солодкої.

Про це повідомляє кореспондент ННІ УФСК.

Вважаю, що мета тренінгу досягнута. Моїм завданням було закцентувати увагу майбутніх журналістів на головних поняттях медіаграмотності. А це значить – указати напрямки в роботі, на які потрібно звертати увагу, вміти аналізувати джерела інформації. Навчитися відрізняти фейки та маніпуляції на фоні звичайних текстів. Сподіваюся, що студенти зробили висновки та стали краще орієнтуватися у своїх знаннях, – говорить тренер Людмила Солодка.

46731146_306520486616502_2215589120506331136_n.jpg

Під час тренінгу розглянули гострі теми сфери медіа. Саме в інтерактивній формі спілкування студенти аналізували порушення журналістських стандартів, написання та подачі текстів. На прикладах навчилися, як помітити та як розрізнити маніпуляції в медіагалузі.

IMG_0604.png

Кожне завдання було цікавим та інформативним водночас. Студенти в свою чергу були допитливими та енергійними. Засвоєні знання впевнено демонстрували в запропонованих вправах. Дружню атмосферу підтримала невелика перерва, на якій усі охочі могли випити чашку чаю зі смаколиками.

IMG_0608.png

— Тренінг дуже сподобався, я отримала неймовірний заряд емоцій на цілий день. Здобула багато цікавих та корисних знань із сфери медіаграмотності, які стануть мені в пригоді. Завдяки мультимедійному висвітленню теми й проведення тематичних ігор я запам’ятала максимум інформації, – ділиться враженнями студентка 2-Р курсу Назаренко Яна.

IMG_0653.png

Кожен тренінг – це шанс удосконалити й випробувати свої знання, а також зарядитися позитивом.

IMG_0664.png

IMG_0679.png

IMG_0686.png

Автор: Вікторія Нянько, 2-Р

Фото: Анна Тиха, 3-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)