LT News - шаблон joomla Оригами
23 листопада

У відборі «Містер і Міс ЧНУ-2019» взяли участь студенти ННІ УФСК

Майбутні піарники 1 курсу Ольга Приймачук і 2 курсу Артем Новіков представляли навчально-науковий інститут української філології та соціальних комунікацій на відборі щорічного традиційного конкурсу краси та таланту в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького. Захід відбувся 22 листопада.


44 студенти з різних інститутів вирішили спробувати свої сили в шоу. Це порівняно більше з минулим роком. Пов’язано це з тим, що тепер участь можуть брати, окрім дівчат, ще й юнаки-студенти нашого університету.

— У цьому році ми оновили проект, адже наш конкурс святкуватиме маленький ювілей – 5 років. Ми хочемо показати велике шоу, тому далі – важкі трудові будні: репетиції у цьому році будуть інтенсивнішими, адже до події залишилося не так багато часу. Плануємо робити ще більш глобальні речі, тому чекайте анонсу! – зазначила організаторка події Юлія Нечипоренко.
Перше завдання для учасників полягало у тому, аби продефілювати по сцені і розповісти про себе, тобто презентувати свою «візитку» суддям.

— У конкурсі кожен учасник має свою історію та мотивацію, це захоплює. У повітрі витає дух суперництва. Я брав участь у кастингу, впродовж якого демонстрував вміння дефілювати, триматися на публіці та швидко вивчати нові рухи. І мені сподобалося! – поділився враженнями учасник конкурсу, студент 2-PR курсу Артем Новіков.
Друге завдання - спільний танець, який допомогла поставити хореограф, що уже 5-ий рік співпрацює з конкурсом. Кожен учасник намагався викластися на 100%, але судді обрали найкращих, на їхню думку. Тим, хто перейшли в наступний тур, вони розповіли про те, що чекає їх далі, а також дали певні поради.

— Хотілось би дати декілька настанов новеньким: головне не соромитися і максимально розкрити свою харизму, тому що вона «бере все», – порадила віце-міс минулорічного конкурсу Ірина Ніцак.
Бажаємо нашим студентам показати себе якнайкраще й отримати справжнє задоволення від процесу!

IMG 20181122 203632 990

Автор: Анна Тиха, 3Р

            Дар'я Полякова, 1Ж

Фото: Дар'я Полякова, 1Ж

Головне фото

Оцініть матеріал!
(5 голосів)