LT News - шаблон joomla Оригами
23 листопада

Майстер-клас «Виготовлення виробів із солоного тіста» провели для студентів ННІ УФСК

Філологи-першокурсники відвідали майстер-клас з виготовлення виробів із солоного тіста. Захід провела майстриня Юлія Недоступ 21 листопада в Музеї рушника.

Про це повідомляє кореспондент прес-служби ННІ УФСК.

– Любов до цього мистецтва мені привила мама ще в дошкільному віці. І це заняття стало нашою сімейною традицією. До того ж виріб із солоного тіста не лише має гарний вигляд, легкий у виконанні, а ще й екологічно чистий та безпечний. Моя мета сьогодні – це зацікавити студентів таким прекрасним мистецтвом, а також продовжити українські традиції, – розповідає майстриня, студентка спеціальності «Фольклористика» Юлія Недоступ.

Учасники майстер-класу познайомилися з історією виникнення ліплення з солоного тіста та дізналися, як приготувати суміш, висушити та обробити виріб. Студенти проявили свою креативність та фантазію. Кожен із учасників навчився компонувати деталі з тіста в єдину композицію. Готові вироби можуть слугувати чудовими подарунками, сувенірами або оберегом.

– Я знайома зі школи з такою творчістю. За допомогою цього мистецтва я знаходжу гармонію та вважаю це заняття дуже класним. Як майбутній учитель матиму змогу передати свої навички, які отримала на сьогоднішньому майстер-класі, учням, – говорить студентка 1-А курсу ННІ УФСК Коміренко Олександра.

Майстер-клас пройшов у дружній атмосфері, із теплим чаєм та солодощами, які неабияк підняли настрій учасникам та додали натхнення на роботу.

Сьогоднішній захід став заключним у циклі майстер-класів від магістрантів спеціальності «Фольклористика», які працювали під керівництвом професора кафедри української літератури та компаративістики Черкаського національного університету, директора Музею рушника Наталії Ярмоленко.

IMG 3033

tisto1

tisto3

tisto4

Автор та фото: Вікторія Нянько, 2Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)