LT News - шаблон joomla Оригами
21 листопада

День Гідності та Свободи провели в ННІ УФСК

Низку заходів, приурочених до Дня Гідності та Свободи, відвідали студенти навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій.

Нагадаємо: День Гідності та Свободи відзначається 21 листопада – у день початку подій, які стали для України історичними: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.

Студенти ННІ УФСК були присутні на круглому столі, тема якого: «Роль церкви у подіях на Майдані 2013-2014 років та у подальших суспільно-політичних процесах», що відбувся у ЧНУ ім. Богдана Хмельницького. Присутні обговорювали проблеми розвитку в молоді почуття національної свідомості та громадянської активності, а також шукали методи виховування у студентів ціннісного ставлення до духовних свобод та моральних цінностей.

Про це повідомляє кореспондент прес-служби ННІ УФСК Марина Борисенко.

– Хочеться, аби молодь впевнилася, що церква є потужним соціальним інститутом зі своїми глибокими інтелектуальними поглядами на суспільні процеси. Церква може дати відповідь на всі питання, якими на сьогодні живе суспільство, – зазначив отець Андрій, один із учасників круглого столу, протоієрей Храму Рівноапостольних Кирила і Мефодія.

IMG 6694

IMG 6657

IMG 6633

Аби нагадати молоді атмосферу відстоювання особистих і громадських свобод у 2013-2014 роках на Майдані, активісти ННІ УФСК підготували фотоколаж світлин з тодішнього місця подій.

– На цих знімках висвітлені справжні реалії, про які не треба забувати. Найменше, що ми можемо зробити, - це поважати і пам’ятати той переломний момент, коли люди стали пліч-о-пліч за свою країну та її майбутнє, – пояснює представниця Студентської ради, журналістка-першокурсниця Дар’я Полякова.

IMG 6830

IMG 6848

Вірші із власної збірки "Відчувати на дотик грозу", присвячену подіям на Майдані і Сході, презентувала Ганна Клименко-Синьоок на засіданні Літературної студії.

– Власне свобода для митця важить чи не найбільше. Так стається історично, що майстрам доводиться жити в бентежні часи. Інакше б не було тих спонук і душевних порухів до творчості. Особисто для мене Революція Гідності стала переломним моментом у творчій автобіографії, бо породила новий поштовх до поезії і спонукала до з'яви перших книг, – зазначає керівник літературної студії Ганна Клименко-Синьоок.

IMG 6893

Автор: Анна Тиха, 3Р

Фото: Тетяна Завгородня, 2PR

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)