LT News - шаблон joomla Оригами
18 листопада

Студентська рада провела лотерею до Дня студента

Активісти навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій організували лотерею, приурочену до Дня студента.

Про це повідомляє кореспондент прес-служби ННІ УФСК.

– Ідея організовувати лотерею виникла ще кільки років тому й ми вирішили підтримати й продовжити її. У цьому році все вийшло краще, ніж ми очікували. Гроші, які нам вдалося отримати, підуть на організацію наступних заходів у нашому ННІ, – запевнила Юлія Федченко, заступник голови студентської ради ННІ УФСК.

Кількість призів була шаленою: більше 15 лотів від викладачів, 250 призів від різних спонсорів. Але навіть такої кількості не вистачило, оскільки охочих було дуже багато. Вартість лотереї становила 10 гривень.

Подарунки варіювалися від солодких призів до знижок і сертифікатів. Багато студентів та викладачів купували відразу декілька лотів. Велику кількість подарунків від спонсорів вдалося дістати за умови бартеру: реклама від студентської ради в обмін на лот.

–Спочатку я вагалася, оскільки в минулому році виграш не зовсім мене задовольнив. Цього разу я приємно вражена: було багато сертифікатів і знижок, мені дістався сертифікат в «UNICORNCOFFEE» на -70% знижки, – коментує Олена Тищенко, 3-Б.

Студентська рада ННІ УФСК запросила до участі студентів інших інститутів.

– Щиро дякуємо від усієї студентської ради університету за можливість взяти участь у лотереї. Кількість та діапазон лотів вразила, – говорить Аліна Козлова, 4 курс ННІ іноземних мов.

IMG 6255

IMG 6299

IMG 6384

Автор: Вікторія Лисогор

Фото: Тетяна Завгородня, 2PR

Оцініть матеріал!
(0 голосів)