LT News - шаблон joomla Оригами
16 листопада

Студентська рада ННІ УФСК створила скриньку «Я хочу сказати …»

Орган студентського самоврядування навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій створив соціальну анонімну скриньку «Я хочу сказати…» для студентів та працівників факультету.

У холі інституту з 12 листопада стоятиме скринька, до якої можна кидати свої листи, про що повідомляє кореспондент прес-служби ННІ УФСК.

– Студентське життя сповнене чималою кількістю подій та емоцій. Ситуації бувають кардинально різні й часом зовсім немає, із ким поділитися своїми проблемами. Ми створили анонімну скриньку, де студенти можуть поділитися своїми проблемами та отримати допомогу в складній ситуації, –  зазначає на своїй сторінці у Facebook Дмитро Кузьмінський, голова студентської ради ННІ УФСК.

         Також він зазначив, що тематика листів може бути будь-якою, раз на тиждень скриньку перевірятимуть. У співпраці з дирекцією інституту, студентська рада відповідатиме всім, хто цього потребує. Відповіді опубліковуватимуть на сайті ННІ УФСК у розділі «Студентська рада».

Доцент кафедри української літератури та компаративістики Оксани Вертипорох зазначила:

– У сучасному хаотичниму житті ми повсякчас піддаємося інформаційному перенасиченню, стресу, невротичним реакціям. А тому пропозиція студентської ради ННІ УФСК створити соціальну анонімну скриньку "Я ХОЧУ СКАЗАТИ...", де студенти зможуть анонімно поділитися своїми проблемами та отримати допомогу в складній ситуації, на мою думку, дуже актуальна й просто необхідна.

Викладач також закцентувала увагу на тому, що необхідно уважно й етично поставитися до проблем студентів, аби ті вчасно звернулися за консультацією до психолога. Тоді ми почнемо краще розуміти студентів та й, зрештою, самих себе.

– На мою думку, ідея дуже гарна. Коли вступаєш до університету, життя змінюється та потребує певної самостійності в прийнятті чи вирішенні різних життєвих ситуацій. Безліч запитань і так мало відповідей. Я думаю спробувати написати листа до цієї скриньки й з нетерпінням чекатиму відповіді, –  говорить Юлія Лопатно, студентка 1-А.

Бути почутим та мати можливість поділитися – важливо для студента.

Студентська рада дуже сподівається, що ця скринька допоможе людям, які цього потребують та інколи просто соромляться говорити про це «уголос».

IMG 6417

IMG 642111111

Автор: Вікторія Лисогор

Фото: Анна Житкова, 2Ж

Оцініть матеріал!
(0 голосів)