LT News - шаблон joomla Оригами
11 листопада

Школярі відвідали ННІ УФСК

Учні 11 класу Корсунь-Шевченківської гімназії побували на екскурсії в ННІ української філології та соціальних комунікацій. Захід відбувся 8 листопада за підтримки дирекції інституту.

Викладачі ННІ УФСК підготували для учнів корисні лекції. Зокрема Ігор Погрібний, директор інституту, розповів про особливості вступної кампанії; Василь Пахаренко, викладач кафедри «Української літератури та компаративістики», кандидат філологічних наук, професор, дав учням поради щодо написання ЗНО з української літератури; Олена Красовська, викладач кафедри «Методики навчання, стилістики й культури української мови», кандидат філологічних наук, доцент, розповіла про підготовку до ЗНО з української мови. Після лекцій учні відвідали Музей рушника, радіорубку та телестудію.

Аня Сірьоженкова та Оксана Секретаренко, студентки 4-Ж, розповіли дітям про обладнання в телестудії: відеокамери, спеціальну аудіосистему, аудіо- та відеомікшери, за допомогою яких знімають та монтують програми. Школярів навчали «азів» монтажу; пояснили специфіку роботи в апаратній відеомонтажу; розповіли про зміну планів, а також практично застосували всю інформацію на прикладі в програмі Adobe Premiere Pro.

Лідія Савченко, вчитель української мови та літератури Корсунь-Шевченківської гімназії, розповіла, що подібних екскурсій вони раніше не проводили. За її словами, основна мета – підготовка до ЗНО та профорієнтація:

– У нашій гімназії зараз проходить тиждень української мови. Тому ми вирішили, що для 11 класу буде цікавою поїздка до університету, де фахівці проведуть консультації щодо написання зовнішнього незалежного оцінювання.

Ігор Погрібний зазначив, що в майбутньому такі заходи планують зробити традиційними:

– Зазвичай ми їздимо в школи з профорієнтацією, але цього разу ініціатива надійшла від гімназії. Ми радо її підтримали, оскільки учням цікаво подивитися, як вчаться студенти.

Про враження розповідає Анастасія Киселюк, учениця 11 класу Корсунь-Шевченківської гімназії:

– Сподобалося, що викладачі дуже комунікативні, мають підхід до різних людей. На лекціях нам розповіли інформацію, яка знадобиться під час екзаменів. Класною була екскурсія до Музею рушника. Там я побачила велику кількість пам'яток, про які раніше не знала. Сподобалося й у телестудії та радіорубці. Ми побачили, як все знімають, монтують. І самі побували в ролі ведучих, режисерів, – розповідає школярка.

 DSC0363

 DSC0371

 DSC0436

 DSC0449

 DSC0551

Автор та фото: Світлана Небилиця, 4-Ж

Оцініть матеріал!
(0 голосів)