LT News - шаблон joomla Оригами
08 листопада

Як правильно розподіляти свій час, дізналися студенти ННІ УФСК (ВІДЕО)

Психологічний тренінг Оксани Трухан із адаптації до ЗВО відвідали студенти першого курсу навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій у ЧНУ ім. Богдана Хмельницького. Захід відбувся за сприяння Ганни Клименко-Синьоок, заступника директора з виховної роботи ННІ УФСК.

Про це повідомляє кореспондент прес-служби ННІ УФСК.

Основна мета заходу - навчитися розуміти себе, обирати професію "до душі" та планувати її подальшу реалізацію. Оксана Трухан,  кандидат психологічних наук, доцент, голова правління  ГО «Центр допомоги та розвитку «Простір»», розповіла про три основні сутності  людини, дала поради, як правильно розподіляти час, а також навела приклади із власного професійного досвіду.

— Самовизначення займає вагому частину життя людини. Для того, щоб реалізуватись у цьому світі, потрібно зрозуміти свою сутність. На це впливають два фактори. Перший – уміння прислухатися до свого внутрішнього голосу, другий – спроби активної діяльності у різних сферах, – зазначає психолог.

На зустріч з Оксаною Трухан прийшов голова Студентської ради ННІ УФСК Дмитро Кузьмінський. Він наголосив на важливості проведення подібних заходів:

— Кожна людина, перед тим як зробити свій вибір, вагається. Впевнений, що після вступу до університету у багатьох виникає питання щодо подальших  його дій.  Тому, для того, щоб допомогти розібратись в собі, була організована бесіда з психологом.

Своїми враженнями після зустрічі ділиться студентка 1-Ж курсу Анна Коваленко:

— Загалом, усе сподобалось. Тепла та приємна атмосфера допомагала розслабитись та поставити запитання, у яких сама не маю змоги розібратись. Щиро вдячна організаторам події за можливість поспілкуватись із фахівцем своєї справи.

 MG 1859

 MG 1792

 MG 1885

                                                                         Автор: Уляна Цап, 3-А

Анна Опаріна, 3-Р

                                                                                      Фото: Катерина Бондар, 2-Р

Відео: Студентське телебачення ЧНУ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)