LT News - шаблон joomla Оригами
06 листопада

Макс Кідрук презентував новий роман «Де немає Бога»

Викладачі ННІ УФСК разом зі студентами відвідали презентацію нової книги відомого українського письменника Макса Кідрука. Захід відбувся 5 листопада в художньому музеї.

Про це повідомляє кореспондент прес-служби ННІ УФСК

Популяризатор науки, мандрівник, автор багатьох українських бестселерів Макс Кідрук приїздив до Черкас не вперше. 

– Радий бути в Черкасах. Презентація, як і публіка, була чудовою! За підсумками попереднього туру ми з командою зробили топ-10 найкращих міст, де Черкаси поступилися лише Києву, перемігши Полтаву. Після презентації в цьому році, я впевнений, що Черкаси не опустяться в списку, - говорить письменник.

2kidruk

Організатором заходу стала викладач кафедри видавничої справи, редагування і теорії інформації ННІ УФСК, засновник МГО «Книжковий Маестро» Людмила Фіть. Організаторка зазначає, що в черкасців з’явилася певна традиція: кожен рік зустрічатися з Максом Кідруком і обговорювати зміни в літературі, цікаві моменти з книг:

– Коли людина старається, докладає зусиль, робить щось неординарне - це користується попитом в аудиторії. Люди відчувають щирість та енергетику, напевно тому приходять на зустріч із цим автором.

1kidruk

Публіка натхненно слухала Макса, а по завершенню презентації вистроїлася в довжелезну чергу за автографами та фото. Аудиторія також мала можливість придбати новий роман «Де немає Бога» і деякі попередні твори автора.

3kidruk

– Презентація мені дуже сподобалася. Із творчістю автора вперше я ознайомилася цього літа, коли друг запропонував прочитати «Зазирни у мої сни». Книга захопила, тому вирішила прийти на зустріч та поспілкуватися з Максом Кідруком, – зазначила студентка 4-Ж курсу ННІ УФСК Єва Кравчук.

Допомагали в організації заходу студенти 2-Р курсу спеціальності видавничий бізнес і сучасні комунікативні технології.

– Ми з одногрупницями були раді внести свій вклад в організацію такого масштабного заходу. Слухати Макса Кідрука одне задоволення. Його презентації завжди унікальні, захопливі та неповторні, - говорить студентка 2-Р Марина Швець.

На прощання автор поділився планами на майбутнє та пообіцяв повернутися з презентацією нової книги вже наступної осені.

Автори: Наталія Напорко, 2-Р

Дар`я Роженкова, 3-Ж

Фото: Вікторія Дзеціна, 3-Р

Оцініть матеріал!
(2 голосів)