LT News - шаблон joomla Оригами
30 жовтня

Майстер-клас із скетчингу пройшов у ННІ УФСК

Майстер-клас зі створення візуальних нотаток відбувся в Музеї рушника 29 жовтня.

Про це повідомляє кореспондент прес-служби ННІ УФСК.

«За допомогою скетчингу - маленьких схематичних малюнків, декількома словами ви можете на одному розвороті зробити нудний конспект цікавим та швидким», - запевняє організатор заходу Ксенія Дзюба, студентка-магістр спеціальності «Фольклористика».

Майстер-клас провела Катерина Яременко, студентка ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва. Майстриня розповіла та показала на практиці, як просто й цікаво занотовувати сухий текст. Для цього вам потрібно декілька ручок, папір та трішки фантазії.

«Нам хочеться додати більше творчості в навчання, щоб не просто писати нудні лекції і ходити на семінари, а щоб приходити, насолоджуватися й дізнаватися щось нове. Маємо бажання додати більше творчого в цей процес», - наголошує пані Ксенія.

Учасниками майстер-класу мали змогу стати й викладачі, які завжди прагнуть пізнавати нове та цікаве. Так відкрити для себе майстерність скетчингу вирішила Ганна Клименко-Синьоок, доцент кафедри української літератури та компаративістики, заступник директора з виховної роботи.

Своїми враженнями поділилась учасниця майстер-класу студентка 1-Б курсу Вікторія Таран:

«Оскільки я ще тільки першокурсниця й нас у школі не вчили дуже швидко записувати, не встигаю занотовувати всю інформацію, що дають викладачі. Але тепер зможу із задоволення замальовувати свої конспекти. Скетчинг буде дуже корисним на парах».

IMG 1447

IMG 1326

IMG 1329

Автор: Вікторія Нянько, 2-Р

Катерина Бондар, 2-Р

Фото: Вікторія Нянько, 2-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)