LT News - шаблон joomla Оригами
15 вересня

Другокурсники відвідали Львів

Студенти другого курсу спеціальності «Видавничий бізнес та сучасні комунікативні технології» відвідали Львів разом зі своїм куратором Оксаною Іванченко. Навчальна екскурсія тривала з 7.09.2018 по 8.09.2018.

Про це повідомляє кореспондент ННІ УФСК.

Майбутні спеціалісти познайомилися з багатьма архітектурними пам’ятками, що розташовані на Площі Ринок, піднялися сходами ратуші, а також оглянули величні маєтки, наприклад, палац Потоцьких. Побували в різних музеях, зокрема, у відомому музеї-аптеці. Відвідали найстаріші церкви та храми Львова: церкву Пресвятої Євхаристії, Успенську церкву та ін. Піднялися на гору «Високий замок» та намилувалися містом Лева з висоти пташиного польоту. Прослухали історичну лекцію про виникнення друкарства на теренах Української держави.

«Дуже сподобалась атмосфера міста, люди, аромат кави. Хоч і не вперше приїжджаю до Львова, але найбільше мене вражає Високий Замок та Бернардинський собор. Загалом екскурсія залишила лише позитивні емоції та пречудові враження», - говорить студентка 2-Р курсу Назаренко Яна.

Сподіваємося, що ця поїздка налаштує студентів на плідну працю та додасть ентузіазму.

lviv1

lviv2

lviv3

lviv4

Автор: Нянько Вікторія, 2-Р

Оцініть матеріал!
(0 голосів)