LT News - шаблон joomla Оригами
08 вересня

Першокурсники ННІ УФСК взяли участь в Олімпійському уроці

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького вчотирнадцяте провели Олімпійський урок.

Першокурсники навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій ЧНУ також взяли участь у справжньому святі спорту — із «Розминкою майбутнього олімпійця» від презентера міжнародних фітнес-конвенцій Максима Довбуша та майстер-класами від титулованих студентів ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я.

Увесь колектив закладу вищої освіти — від ректора до студентів — одягнув спортивну форму й продемонстрував на Університетській площі чудову фізичну підготовку. Когорту олімпійців презентували викладач навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та здоров’я Богдан Кулініч, паралімпійський чемпіон із футболу 2016 року й випускник ЧНУ ім. Б. Хмельницького, призер Олімпійських ігор Олександр Мотузенко.

Підтримали університетську громаду й представники Національного олімпійського комітету України в Черкаській області: відповідальний секретар відділення НОК Іван Урста та стипендіат НОК Олександр Гнатенко.

В учасників уроку дійство залишило незабутні враження.

Вони відчули справжній спортивний дух, зробили «Розминку майбутнього олімпійця». Опісля кожен охочий мав змогу взяти участь у майстер-класах, які проводили на Зеленій галявині університету відомі студенти-спортсмени.

— Сьогодні нам подарували справжнє свято. Саме такі заходи згуртовують та засвідчують, що ми одна велика університетська сім’я, — поділилася враженнями студентка 1-А курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій Олександра Коміренко.

olimpic1

olimpic2

olimpoic3

За інформацією прес-служби Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Фото: Анжела Музиченка, Тетяна Завгородня, Анастасія Калиновська, Анна Рудь, Владислава Самелюк

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)