LT News - шаблон joomla Оригами
27 січня

Студенти ЧНУ імені Б. Хмельницького розповіли школярам про журналістику та рекламу

Іван Дерманчук та Артем Новіков зустрілися з учнями черкаських  шкіл №№ 2 та 18. Хлопці презентували школярам спеціалізації «Журналістика» та «Реклама й PR в медіагалузі».

Школу також відвідали Олена Надточій та Наталія Ковтун, доценти кафедри журналістики, реклами та PR-технологій. Гості розповіли школярам про особливості навчального процесу та умови вступу до університету. Студенти поділилися враженнями від навчання за спеціалізація ми «Журналістика» та «Реклама й PR в медіагалузі» й зосередили увагу на перспективах подальшого працевлаштування. Розповіли також про випускників, які вже не один рік працюють у регіональних та всеукраїнських ЗМІ та дали одинадцятикласникам поради щодо успішного складання ЗНО, виставлення пріоритетів і вступу на бажану спеціальність.

«Я охоче слухав розповідь про журналістику та рекламу. Особливо зацікавився останньою. На мою думку, такі зустрічі потрібно проводити частіше, бо вони допомагають абітурієнтам обрати майбутню професію», — сказав Валерій Ковіта, учень 11-А класу Черкаської спеціалізованої
школи № 18.

IMG 4482

IMG 4504

Автор: Іван Дерманчук

Фото:  Іван Дерманчук, Артем Новиков 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)