LT News - шаблон joomla Оригами
16 січня

Оголосили результати конкурсу відеоісторій у ННІ УФСК

 Нагородження переможців конкурсу на найкращий короткометражний фільм на тему «Навряд чи є вища з насолод, як насолода творити»  відбулося 26 грудня.

Нагадаємо, до 85-річниці з дня народження кінодраматурга Олега Прокопенка кафедра журналістики, реклами та PR-технологій за сприяння професора Людмили Прокопенко оголосила конкурс на найкращу відеоісторію про творчу людину. Призовий фонд складав 5000 грн.

«Ми дякуємо  Людмилі Ісаківні, яка за власні кошти організовує цей конкурс. Таким чином, ушановуючи свого брата, відомого сценариста Олега Прокопенка, вона заодно сприяє розвитку сучасників у справі кінорежисури та монтажу», –  зазначає завідувач кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Тетяна Бондаренко, яка провела нагородження учасників.

Перше місце зайняла відеоісторія «Не бояться, не оценивать, любить» студенток 3-Ж курсу – Світлани Небилиці, Марини Клімчук і Олени Тютенко. Вони отримали грошову винагороду в розмірі 1500 грн та нагрудний знак «За гуманізм у кіно». Але це не єдина робота, яку  трійка подала на конкурс. За своє друге відео під назвою «Твори і витворяй» учасниці отримали заохочувальний приз – 300 грн.

«Знімати одночасно два фільми було складно лише в тому плані, що все це потрібно було поєднувати з парами в університеті. Тому зранку ми бігли до одного героя, ввечері знімали іншого. Надихали нас творчі,, позитивні і цікаві люди, з ними було приємно спілкуватися. За мету ставили розкрити героя, думаю, що нам це вдалося», –  розповідає одна зі співавторок, студентка Світлана Небелиця.

Наступне місце розділили між собою двоє учасників, які отримали в подарунок по 1000 грн. Один з них – студент 1-PR курсу Артем Новіков з відеоісторією «На шляху до друзів». За словами першокурсника, головною ідеєю фільму є демонстрація того, що громадськість не байдужа до проблем та потреб молоді, готова втілювати різноманітні проекти для розвитку нашого потенціалу через такі організації.

«Процес зйомки і монтажу був складним через ряд причин, але  в цілому я отримав корисний та практичний досвід, що спонукає мене до подальшої участі в цьому та подібних конкурсах», – зазначає піарник-першокурсник Артем Новіков.

Студентки 3-Ж курсу Настя Бондар і Оксана Секретаренко теж зайняли друге місце. Їх відеоісторія розпочинається молитвою  «Acsion esti», що в перекладі означає «Достойно есть», тому і назва відповідна. Ролик розповідає про творчу людину, що змайструвала іконостас

«Героя знайшла випадково. Згадала, що 2 роки тому читала замітку про цього чоловіка. Коли зустрілася з Романом, я вже знала, яким буде фільм. Гадаю, запорука вдалої роботи - герой. Мені з цим пощастило», – розповідає третьокурсниця-журналістка Настя Бондар.

Третю позицію  посіли двоє учасників, для яких приз складав 600 грн. Студентки 1-PR курсу Таня Завгородня і Юля Шаповал створили короткометражку «Віра у нитку мрію вкладала», у якій йдеться про майстриню вишивки, що, на думку дівчат, створює прекрасні речі.

 «Такі талановиті люди живуть поруч із нами, а ми, на жаль, нічого не знаємо про них. Помічати довкола творчість інших людей, шанувати її – ось головна ідея фільму», –  пояснює першокурсниця PR групи Таня Завгородня.

Студентка 3-Ж курсу Єва Кравчук, яка також зайняла третє місце, створила відеоісторію «Нота моєї душі» про свою подругу Юлю Янковську, яка ще змалку віртуозно грає на фортепіано.

«Хоч дівчину було важко розговорити, я думаю, що мені це вдалося: щирі й відверті слова Юлі ми почули у відео. Цей конкурс показав творчі здібності моїх конкурентів, тепер я змотивована розвиватися далі, щоб створювати ще кращі відеоролики», – зазначає учасниця.

За словами Тетяни Бондаренко, кількість учасників з кожним роком зростає, серед них також і відсоток першокурсників. Тому бажаємо журналістам натхнення й успіхів у подальших начинаннях!

Автор: Анна Тиха, 2-Р

Фото: Єва Кравчук, 3-Ж

IMG 9618

IMG 9627

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)