LT News - шаблон joomla Оригами
31 грудня

Студентська рада ННІ УФСК подарувала свято вихованцям дитячого будинку

Другий візит членів студентської ради ННІ УФСК до Смілянського дитячого будинку-інтернату став справжнім святом для його вихованців. Студенти ЧНУ зробили все можливе, аби День святого Миколая приніс радість і подарунки діткам з особливими потребами.

«До цієї зустрічі ми почали готуватися ще під час попередньої, тому заздалегідь попросили дітей написати листа святому Миколаю, у якому вони вказали свої побажання», - говорить студентка 1-Р курсу Катерина Бондар.

Декілька тижнів студрада ННІ УФСК шукала подарунки зі списку та готувала особливий сюрприз для вихованців дитячого будинку-інтернату.

«Ми різними методами намагалися втілити дитячі мрії в життя: викладали фото в соціальні мережі зі списком їхніх бажань, опублікували відеозвернення, розповсюджували інформацію серед груп студентів. Загалом студентська рада зібрала подарунки для кожної дитини», - розповідає голова інформаційного комітету Альона Войцеховська.

До благодійного збору подарунків долучилися  викладачі ЧНУ та всі небайдужі жителі міста. Вдалося зібрати багато солодощів, фруктів, іграшок, альбомів для малювання, навушників, засобів особистої гігієни, книжок.

Головним подарунком для дітей стала новорічна вистава, яку показали члени студентської ради ННІ УФСК. Вихованці дитячого будинку-інтернату із захопленням спостерігали за Сніговою Королевою, Каєм, Гердою, Скубі-Ду, містером Крабсом та іншими казковими персонажами.

Вдячні діти ще довго не хотіли відпускати студентів та щиро їм дякували.

«Усе що ми запланували - вдалося. Звичайно, не все було ідеально, але діти були в захваті - і це найголовніше. Чути їхній сміх і бачити радісні очі – неймовірне відчуття. Це точно був не останній раз, коли ми провели подібну акцію», - ділиться враженнями голова студентської ради ННІ УФСК Марина Савченко.

дит.будинок 006

дит.будинок 001

Автор: Наталія Напорко 1-Р

                                                                                                                                                     Фото з архіву студ.ради                                              

Оцініть матеріал!
(0 голосів)